Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EB] Pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Chciałbym używać EB = z czym to się je ? 

*Jest wykrywalny ?

*Zrobić może 2 konto i wbić na nim 30 lvl ? mam 1 konto ale 7 przejegranych rankedów 

*Jaką postać NAJLEPIEJ grać żeby szybko wbić 30 ale nie dostać bana

*Jeżeli są skrypty możecie podać mi najlepsze i najmniej wykrywalne lub skrypty z dobrym settingiem albo jak dobrze się kryć z nim

To chyba wszystko jak coś  to dopiszę !
PS:
+Co to jest EVADE ? i hash changer, ?

Opublikowano

­

*Jest wykrywalny ? NIE

*Zrobić może 2 konto i wbić na nim 30 lvl ? mam 1 konto ale 7 przejegranych rankedów Mozesz

*Jaką postać NAJLEPIEJ grać żeby szybko wbić 30 ale nie dostać bana Z najwiekszym dmg typu kata,master itd

*Jeżeli są skrypty możecie podać mi najlepsze i najmniej wykrywalne lub skrypty z dobrym settingiem albo jak dobrze się kryć z nim http://www.mpcforum.pl/topic/1492370-wielka-tier-lista-elobuddy/ wiecej na www.elobuddydb.com

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Dobra po zagraniu na EB stwierdzam że jest ujowy ... / znaczy pewnie nie jest tylko ja jestem bo nie umiem tego zkonfigurowac i  dlaczego w kazdym cheacie kurw musi byc na spacji poruszanie sie ?!?! i dlaczego menu jest na shift ... lepszego miejsca nie było ? ;/

Opublikowano

Dobra po zagraniu na EB stwierdzam że jest ujowy ... / znaczy pewnie nie jest tylko ja jestem bo nie umiem tego zkonfigurowac i  dlaczego w kazdym cheacie kurw musi byc na spacji poruszanie sie ?!?! i dlaczego menu jest na shift ... lepszego miejsca nie było ? ;/

 

Udaj się na onkologię, może ci pomogą.

 

Spacje możesz zmienić na inny przycisk, menu będziesz mógł zmienić gdy ogarną hotkeys w launcherze EB. Lepszego miejsca prawdopodobnie nie znajdziesz, ale możesz się pobawić. Spację możesz zmienić w menu Orbwalker pod shiftem.

 

Wszystkie boty mają hotkeye w takich miejscach; BoL, L#, EB, GoS prawdopodobnie też.

6LbMtBd.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...