Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie anime polecacie z aktualnego sezonu


Royal3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żadnych malych dziewczynek, czy niesmiesznych komedii, ktore opierają się na dobrze znanych i zalosnych schematach. Nie chce tez żygać tęczą, kreska ma byc powazna. No chbya, ze anime będzie tego warte.

 

No i najwazniejszy wymóg: Anime to MUSI!!!!!!!!!! zakonczyc calą fabule jaką ekranizuje, czyli manga tez musi byc zakonczona. Ogolnie anime to ma być też po prostu bardzo dobre. Polećcie, jesli są takie tytuły, a wątpie, bo teraz sie wszystko robi, zeby reklamowalo mangę.

Opublikowano

@Royal3

 

Nie znajdziesz raczej nic dla siebie. Mimo to od siebie mógłbym polecić:

 

Dimension W - Cyberpunk, główny bohater jest cool, trochę gorsze póki co się wydaje niż Psycho-Pass, ale fabuła ciekawa. Momenty takie jak ten chyba nie przypadną do gustu: http://i.imgur.com/4aCKQNF.jpg Niby opening, jednak w anime jest ich kilka podobnych. Manga nadal wychodzi z tego co patrzyłem.

 

Boku Dake ga Inai Machi - 15 miejsce na MALu. Podróżowanie w czasie ( główny bohater nie panuje nad tym, czyli na odwrót niż w

Steins;Gate

) dramat, krew, morderstwa itp. Co zrobić, żeby zapobiec katastrofom. Ludki odpowiedzialni za bajkę nawet ukrywają/zakrywają różne momenty, które zostały pokazane w mandze. No bo kto by chciał widzieć 10-11 letnią dziewczynkę w majkach? xD chaterchater? Gdzieś wyczytałem, że mają zekranizować wszystko to co w pierwowzorze (nadal wychodzi) ale podobno odpowiednio skracać sceny, które tam wystąpiły. To powinno być najlepszym wyborem... Możesz zaczekać aż wyjdą wszystkie epy i się dowiesz jak sprawa ma się z tym. 

3 odcinki anime = 10 chapterów

Wszystkich chapterów na teraz = 35

 

Ajin - Manga nadal wychodzi. Dramat. Kreska/animacja - CGI. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...