Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dekaron Wymagania Sprzetowe


NooB_KilleR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z zacinaniem sie gry ...

mam slabego kompa:

AMD Athlon XP 1800+1.49GHz, 640 mb ramu

 

I moje pytanie:

Czy moge cos zrobic zeby zmniejszyc zacinanie sie gry ?

Czy mozna jakos zmniejszyc rozdzielczosc gry ? WTedy by mi lepiej chodzila.

 

Nie potrzebuje zbednych komentarzy typu:

Kup nowy komputer.

Opublikowano

Masz wszystko zmniejszone do minimum?

Jeżeli nie to zmniejsz, a jeżeli tak to wyłącz wszystkie niepotrzebne procesy na kompie

16435562.jpg
Opublikowano

Witam.

Mam problem z zacinaniem sie gry ...

mam slabego kompa:

AMD Athlon XP 1800+1.49GHz, 640 mb ramu

 

I moje pytanie:

Czy moge cos zrobic zeby zmniejszyc zacinanie sie gry ?

Czy mozna jakos zmniejszyc rozdzielczosc gry ? WTedy by mi lepiej chodzila.

 

Nie potrzebuje zbednych komentarzy typu:

Kup nowy komputer.

 

Podczas gry (musisz być zalogowany na postaci) wcisnij ESC i spośród all możliwości wybierz Options.

screenlook.jpg

Opublikowano

Wlasnie te opcje mam na minimum ...

Spróbuje z sprocesami.

Zacina mi sie w aquarius w jednym miejscu tak ze dostaje dc i mam tak za kazdym razem. I przycina mi sie jak ide i jakas postac sie pojawi w moim zasiegu widzenia

Opublikowano

Wlasnie te opcje mam na minimum ...

Spróbuje z sprocesami.

Zacina mi sie w aquarius w jednym miejscu tak ze dostaje dc i mam tak za kazdym razem. I przycina mi sie jak ide i jakas postac sie pojawi w moim zasiegu widzenia

 

Pobierz to a następnie podmień Folder Dekarona > Data > Shadow.txt. Tylko wcześniej zrób sobie kopie zapasową. Gwarantuje Ci, że teraz nie będzie mowy o lagach.

Opublikowano

Tez tak macie ze np. teraz nie moge wbic na zaden z serverow? (1-3) na 1 jest napisane 'cannot connect to server' na 2 mnie wywala do loginu a na 3 wyskakuje okienko ''141 in line''

Opublikowano

Raczej nie...

Na alokena wbilem a na maga dalej nie moglem. Ale teraz udalo mi sie na kanal 2 na magu wbic.

Rydzyk : A mozesz zrobic tak zeby skille bylo i animacje postaci widac ??

Bo nie mialem lagow ale dziwnie sie czulem tak grajac ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...