Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: NETHERSV.ENCH.PL START PIĄTEK 17:00!


SERWER EASYSURVIVAL + WOJNYGILDI


 


Siemka! na pewno szukałeś dobrego serwera Easy Survival + Wojny gildi? Jeżeli tak to zapraszam cię do mojej prezentacji!


 


Nasz serwer posiada 50 slotów z tego każdy vip i każda ranga YouTuber ma wejście nawet przy 50/50 graczy. Na serwerze drop jest przeciętny ok. 4/6 %, Administracja jest zawsze pomocna, serwer posiada również puszke pandory (zwaną pierożkiem), stoniarki, boyfarmery, kebaby w skorupce, dodatki dla vipa jak na przykład darmowy enchant bądź crafting pod komendą, mamy również sklep w którym można kupić skrzynki cs:go (dostępne są również za itemy w sklepie villagerów).


 


Co oferujemy grając na naszym serwerze?


 


Na pewno mocny i stabilny serwer, aby graczom grało się jak najlepiej :)


Miłą administracje jak wcześniej wspominałem jest zawsze pomocna zgrana itd.


Miłe i duże eventy na przykład eventy bossów, gigantów, labirynty, itemy lub przepisywanie kodów.


 


ADMINISTRACJA


 


Miła i dobra administracja!


 


Właściciel Mateo (16 lat)

Admin zajcuszaj1 (14 lat)

Admin Zabojca78 (14 lat)

 


Nadszedł czas na screeny :)


500_2016_01_27_13.58.59.png


 


 


386_2016_01_27_13.59.03.png


 


DZIĘKUJĘ ZA PRZECZYTANIE TEJ PREZENTACJI :-)


Pamiętaj! start w ten Piątek o 17:00! :)


Opublikowano

Czyżby kolejny serwer Survival? Oczywiście, że tak. Serwery tego typu to przeżytek, który przejadł się każdemu graczowi minecrafta. Zróbcie coś oryginalnego bądź mniej survivalowego :(
Minusy serwera:
- Spawn robiony w 2-3 minuty
- Prezentacja: -2/10
- Nic ciekawego

- Domena
Plusy serwera:
+ Eventy, które i tak będą słabe gdyż na serwerze będzie max 10 osób :)

Opublikowano

Dzięki za chociaz taką wyrozumiałość, jak coś to spawn się zmienia nowe screeny załaduje teraz spawn będzie na pewno większy :)


Co do tego, serwer nie jest aż tak bardzo survivalowy co świadczy o eventach lub na przyklad dropie


Zalety

dużo eventów bossów, gigantów.

własna waluta (słoneczniki).

mały drop co świadczy, że rozgrywka będzie dłuższa.

Vipy na 1 lub 2 edycje.

skrzynki cs:go.

pierożki (puszka pandory)

 

Coraz więcej rzeczy podam niedługo :)


Kolejna nowość to sojusze

Opublikowano

Co oferujemy na naszym grając serwerze?

Totalnie nie rozumiem tego zdania. Po prezentacji można stwierdzić, że serwer średniawy. Napewno na pochwałę zasługuje to że w serwer włożono dość dużo pracy.
Opublikowano

Serwer beznadziejny, administracja nic nie ogarnia, ciągle tepa graczy w losowe miejsca, przez co Ci się nawzajem biją, PvP na spawnie, trzy razy przerywali wszystko, brak Anty Cheata, a teraz już całkiem PvP jest wyłączone. :) Nie polecam.

Anime.png
 

 

Opublikowano

Ogarniamy, tylko, że nasza administracja się troszke ociążala :D PVP nie jest całkiem wyłączone nie tepamy nikogo w losowe miejsca, chyba zrobiłeś to specjalnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...