Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z komputerem w CS:GO


Tearquester

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Dziś swieżo odebrałem komputer z formatu i czyszczenia.
Ogarnąlem sterowniki do karty graficznej i steama. Pobralem CS:GO i odpaliłem a tu masakra 35 FPS na niskich.
Korzystałem z opcji urachamiania z tymi komendami i nic nie dało.
Nie pomogło ustawienie wydajnosci zamiast jakosci w panelu sterowania NVIDIA.
Nie dawno zmienialem karte graficzna i procesor na lepszy.

Procesor: Intel Core Duo 2 E8500 3.16GHz 2 rdzenie
Grafika: MSI Geforce GT 610 1 GB 64 bit
System: Windows 7 Home Premium 64 bit ( świezo formatowany )

RAM: 4 GB uzywana 3519 MB

Zasilacz: Jakiś no name 300W w obudowie od paru lat jest.

Wczesniej miałem
Procesor: Intel Core Duo 2 3.00 GHz 2.99GHz
Grafika: Gigabyte Geforce GT 9500 512MB 128bit

Temperatura ( wyświetlona w GameBooster v3.4 IObit )
CPU: 25-29 C
Mainboard: 31 C
Videocard: 46 C
Harddisk: 32 C
Fan Speed 2636 rpm

Już nie wiem co tu zrobić :( POMOCY! 

Opublikowano

Czego oczekujesz po takich podzespołach?
Lepiej dozbierać, poczekać i kupić coś lepszego.
Musisz się bawić w sterownikach. Przede wszystkim sprawdź ich spójność

banner.jpg

Opublikowano

UP jeśli by to była 1gb wersja to moze. Ale 512 jest słabsza od GT610. Nie zbyt znacząco ale zawsze cos ;)


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

UP jeśli by to była 1gb wersja to moze. Ale 512 jest słabsza od GT610. Nie zbyt znacząco ale zawsze cos ;)

W cs go i tak musi grac na niskich wiec pamiec nie ma wiekszego znaczenia. 35fps to jednak za malo, nawet jak na taki sprzet, komputer juz w tym zestawieniu miales przed formatem? 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...