Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Failed to connect to server, ścinki


TR!K3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No witam witam :P 

 

Po pierwsze powiem wam że mam internet o szybkości 60mb/s 

Komputer na którym gry takie jak Wiedzmin 3 chodzi na Full grafice w stałych 60 FPS 

 

i teraz tak 

 

Tą gre która waży jakieś 12GB bodajże pobierałem  2 j3bane dni... Wchodzę do gry wpisuje kod pin oczywiście wszystko laguje myszka zlagowana a na ekranie logowania miałem pokaz slajdów... no dobra to patrze wymagania gry i takie wtf!? gra która nwm ma z 5 lat pójdzie na kompie za 50zł a ja mam k***a lagi w menu logowania? 

 

a najlepsze jest to że wpisuje kod pin i wyskakuje Failed to connect to server .200 

 

więc tak wydaje mi się że mam za dobry komputer i internet żeby grać w tą gre tak? bo nie rozumiem. 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Gra jest bardzo niedopracowana, takie błędy są ciągle, a zalogować się do gry po godzinie 19 to wielkie szczęście, nie mówię o kolejkach a o przeciążeniu serwera logowania. Często wyrzuca z gry. Dodatkowo wieczorami są okropne lagi. Zwłaszcza na arenie pvp.

Co do fps, to występują spore spadki. Biegnąc po krainie gdzie masz 60 fps w ciągu sekundy może spaść do 15 a po paru kolejnych znów wrócić do normy. 

Nie mam na to potwierdzenia, jednak odnotowałem, że ostatnio sporo graczy się niebotycznie wzbogaciło. Sam sporo farmiłem, lecz to co oni wystawiają na aukcji nie jest fizycznie możliwe, bo jeżeli jeden przedmiot craftuje się 6 godzin, to w jaki sposób oni 1 dzień po otwarciu serwera mają już po 20 takich itemków i je sprzedają. Chyba, że któraś range konta premium nie musi tyle czekać.

Tak samo było po starcie serwera, gdzie zalogowałem się tak jak reszta od razu, na dungeonach niskie poziomy wygrywały itemki stawiając wysokie sumy, bo po 60-70 srebra za jeden item. Też jest ciekawe skąd po starcie te osoby miały takie pieniądze, a było to około 2 godziny od uruchomienia. To nie był też cross server bo niestety jak często bywa nie działał.

 

A jeżeli ktoś wbił wysoki poziom i nadal twierdzi, że ta gra jest całkowicie darmowa bez najmniejszego P2W to niech sprawdzi co oferuje premium shop w grze, oraz niech poczyta o poziomach konta premium gdzie im więcej wydasz w sklepie tym masz większy poziom premium i co za tym idzie gigantyczne bonusy. Oczywiście gra musi na czymś zarobić, tego nie podważam, jednak tak drogiego item shopu nie spotkałem jeszcze w żadnej grze. Konto premium  1 szego stopnia kosztuje przy obecnym kursie 92 zł na miesiąc. Akceptuje item shop w grach free to play jednak na zdrowych zasadach. Tutaj można nawet kupić wszelkie itemy potrzebne do craftu różnych przedmiotów, które te itemy w grze trzeba wyfarmić czy czekać 6 godzin na 1 z craftingu.

Powiecie, że przecież co im da że mają kasę, w pvp i tak będą nikim. Wtedy polecam poczytać o najwyższych poziomach ulepszenia skilli, które dla zwykłego kowalskiego nie są proste do zdobycia, bo wymagają bardzo dużej ilości pieniędzy na itemki na nie.

 

Gra jest jednym z większych P2W ostatnimi czasy. Najśmieszniejsi są polscy streamerzy na serwerach cebulandi, gdzie potrafią zabić za to, jeżeli ktoś twierdzi, że ta gra wcale nie jest taka f2p jak twierdzą, a w opisie streama mają link polecający do stronki która sprzedaje golda w grze.

 

PvP w grze miało być zbalansowane, gdzie każda klasa jest równa. Tutaj natomiast na arenie 1vs1, na którą są questy na niższych poziomach, wystarczy trafić na summonera, który ma włączony monitor i przynajmniej wie co robi dany skill. Taka postać w kilka sekund zrówna Cię z ziemią. Powiecie, że gra dopiero jest na 45 poziomie. To w takim razie po co wprowadzać zadania i zachęcać do gry pvp na każdym poziomie, skoro to nie jest grywalne? Nie lepiej od razu dać 45?

Kolejną sprawą jest idiotyczny system punktacji, gdzie na arenie masz czas na daną rundę, jeżeli skończy się i nikt nie zginie, wtedy zlicza punkty na zasadzie kto więcej razy counterował skille przeciwnika. Jest to najbardziej idiotyczna rzecz, którą spotkałem, gdyż gram Destroyerem, który nie ma skilli takich jak inne klasy, którymi może odbić cios. Moja gra polega na przewracaniu przeciwnika lub szybkim podniesieniu się gdy to on mnie przewróci. Już kilkanaście razy natrafiłem na KFM, który na początku gry bije się ze mną w starciu ograniczając się jedynie do countrowania moich skilli, po kilkunastu sekundach ma już około 20% hp i ucieka przede mną przez całą grę mimo, że ja mam 100% hp a on 20%, co się dzieje na koniec? Wygrywa punktami.

ulpdoa6f345.png

Opublikowano

­To ja to przez 2 dni pobierałem a teraz nawet do gry nie wbije? jprdl to jest jakaś patologia. 

Spróbuje wbić o 5-6 rano jak będzie to samo to wypi3rdole to z kompa :P

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Część użytkowników ma takie problemy, niski poziom FPS, crashe, bugi, zatrzymanie na ekranie logowania etc., wydaje mi się że uzależnione to jest od tego co mamy na kompie, ustawień, systemu, aktualizacji lub ewentualnie dostawcy łącza internetowego (zablokowane porty, słabe połączenia międzynarodowe etc.). Na chwilę obecną nikt nie potrafi tego wyjaśnić ani naprawić, po prostu części ludzi wszystko działa idealnie a część ma problemy i to grube.

Opublikowano

Część użytkowników ma takie problemy, niski poziom FPS, crashe, bugi, zatrzymanie na ekranie logowania etc., wydaje mi się że uzależnione to jest od tego co mamy na kompie, ustawień, systemu, aktualizacji lub ewentualnie dostawcy łącza internetowego (zablokowane porty, słabe połączenia międzynarodowe etc.). Na chwilę obecną nikt nie potrafi tego wyjaśnić ani naprawić, po prostu części ludzi wszystko działa idealnie a część ma problemy i to grube.

­

Mam internet kablowy stałe łącze stały adres ip... 

Wszystko na kompie jest zaktualizowane wraz ze sterownikami itp 

 

Przeczytałem ponad 600 różnych postów i nikt nie wie o uj chodzi... ale podobno to wina serwerowni czy jakoś tak nie pamiętam jak tam pisało i ten problem mają ludzie z różnych krajów... 

 

Dziś o 00:00 ma być jakiś reset serwerów czy  coś takiego z tego co wyczytałem na forum.

 

Poczekam do jutra jak będzie to samo to gra do kosza :P

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Gra jest bardzo niedopracowana, takie błędy są ciągle, a zalogować się do gry po godzinie 19 to wielkie szczęście, nie mówię o kolejkach a o przeciążeniu serwera logowania. Często wyrzuca z gry. Dodatkowo wieczorami są okropne lagi. Zwłaszcza na arenie pvp.

Co do fps, to występują spore spadki. Biegnąc po krainie gdzie masz 60 fps w ciągu sekundy może spaść do 15 a po paru kolejnych znów wrócić do normy. 

Nie mam na to potwierdzenia, jednak odnotowałem, że ostatnio sporo graczy się niebotycznie wzbogaciło. Sam sporo farmiłem, lecz to co oni wystawiają na aukcji nie jest fizycznie możliwe, bo jeżeli jeden przedmiot craftuje się 6 godzin, to w jaki sposób oni 1 dzień po otwarciu serwera mają już po 20 takich itemków i je sprzedają. Chyba, że któraś range konta premium nie musi tyle czekać.

Tak samo było po starcie serwera, gdzie zalogowałem się tak jak reszta od razu, na dungeonach niskie poziomy wygrywały itemki stawiając wysokie sumy, bo po 60-70 srebra za jeden item. Też jest ciekawe skąd po starcie te osoby miały takie pieniądze, a było to około 2 godziny od uruchomienia. To nie był też cross server bo niestety jak często bywa nie działał.

 

A jeżeli ktoś wbił wysoki poziom i nadal twierdzi, że ta gra jest całkowicie darmowa bez najmniejszego P2W to niech sprawdzi co oferuje premium shop w grze, oraz niech poczyta o poziomach konta premium gdzie im więcej wydasz w sklepie tym masz większy poziom premium i co za tym idzie gigantyczne bonusy. Oczywiście gra musi na czymś zarobić, tego nie podważam, jednak tak drogiego item shopu nie spotkałem jeszcze w żadnej grze. Konto premium  1 szego stopnia kosztuje przy obecnym kursie 92 zł na miesiąc. Akceptuje item shop w grach free to play jednak na zdrowych zasadach. Tutaj można nawet kupić wszelkie itemy potrzebne do craftu różnych przedmiotów, które te itemy w grze trzeba wyfarmić czy czekać 6 godzin na 1 z craftingu.

Powiecie, że przecież co im da że mają kasę, w pvp i tak będą nikim. Wtedy polecam poczytać o najwyższych poziomach ulepszenia skilli, które dla zwykłego kowalskiego nie są proste do zdobycia, bo wymagają bardzo dużej ilości pieniędzy na itemki na nie.

 

Gra jest jednym z większych P2W ostatnimi czasy. Najśmieszniejsi są polscy streamerzy na serwerach cebulandi, gdzie potrafią zabić za to, jeżeli ktoś twierdzi, że ta gra wcale nie jest taka f2p jak twierdzą, a w opisie streama mają link polecający do stronki która sprzedaje golda w grze.

 

PvP w grze miało być zbalansowane, gdzie każda klasa jest równa. Tutaj natomiast na arenie 1vs1, na którą są questy na niższych poziomach, wystarczy trafić na summonera, który ma włączony monitor i przynajmniej wie co robi dany skill. Taka postać w kilka sekund zrówna Cię z ziemią. Powiecie, że gra dopiero jest na 45 poziomie. To w takim razie po co wprowadzać zadania i zachęcać do gry pvp na każdym poziomie, skoro to nie jest grywalne? Nie lepiej od razu dać 45?

Kolejną sprawą jest idiotyczny system punktacji, gdzie na arenie masz czas na daną rundę, jeżeli skończy się i nikt nie zginie, wtedy zlicza punkty na zasadzie kto więcej razy counterował skille przeciwnika. Jest to najbardziej idiotyczna rzecz, którą spotkałem, gdyż gram Destroyerem, który nie ma skilli takich jak inne klasy, którymi może odbić cios. Moja gra polega na przewracaniu przeciwnika lub szybkim podniesieniu się gdy to on mnie przewróci. Już kilkanaście razy natrafiłem na KFM, który na początku gry bije się ze mną w starciu ograniczając się jedynie do countrowania moich skilli, po kilkunastu sekundach ma już około 20% hp i ucieka przede mną przez całą grę mimo, że ja mam 100% hp a on 20%, co się dzieje na koniec? Wygrywa punktami.

Straszne głupoty napisałeś, po pierwsze Premium nie kosztuje 92 zł, wiadomo musisz kupić NCoin za co najmniej 15 Euro ale tak naprawdę premium kosztuje ok ~12 Euro ponieważ premium kosztuje 959 NCoinów, a ty musisz kupić 1200 czyli więcej niż potrzebujesz, ale za to w następnym miesiącu wystarczy, że kupisz 800 czyli za 10 Euro. Poziomy Premium są głupie, zgodzę się ale one przecież w żadnym stopniu nie wpływają na siłę gracza. A co do kupna przedmiotów do cratu to chyba pomyliłeś sklepiki, my tutaj mówi o BnS nie o sklepiku GameForga... przecież te materiały do craftu są nisko lvl i gra sama ci daje wystarczającą ilość (bez farmienia ich) byś mógł ulepszyć broń w dodatku te itemki do craftu są z nisko lvl dungeonów i to nawet jedno osobowych jak np. Viridian Poison.

 

PvP jest zbalansowane i będzie jeszcze bardziej jak wejdzie 50 poziom. Summoner jest postacią, którą jest najtrudniej wygrać na wysoko rankingowych grach! Teraz wydaje ci się, że on jest tak silny bo nie masz skilla, a on jest łaty do opanowania, później jest ogromna różnica ponieważ Summonnerem w 3 minuty nie zabijesz gracza ze skillem a sam Summoner pada na ładne combo, osób Main'ujących Summonera profesjonalnie praktycznie nie ma bo jest trudno nim wygrać. 

没我爱

Opublikowano

Straszne głupoty napisałeś, po pierwsze Premium nie kosztuje 92 zł, wiadomo musisz kupić NCoin za co najmniej 15 Euro ale tak naprawdę premium kosztuje ok ~12 Euro ponieważ premium kosztuje 959 NCoinów, a ty musisz kupić 1200 czyli więcej niż potrzebujesz, ale za to w następnym miesiącu wystarczy, że kupisz 800 czyli za 10 Euro. Poziomy Premium są głupie, zgodzę się ale one przecież w żadnym stopniu nie wpływają na siłę gracza. A co do kupna przedmiotów do cratu to chyba pomyliłeś sklepiki, my tutaj mówi o BnS nie o sklepiku GameForga... przecież te materiały do craftu są nisko lvl i gra sama ci daje wystarczającą ilość (bez farmienia ich) byś mógł ulepszyć broń w dodatku te itemki do craftu są z nisko lvl dungeonów i to nawet jedno osobowych jak np. Viridian Poison.

 

PvP jest zbalansowane i będzie jeszcze bardziej jak wejdzie 50 poziom. Summoner jest postacią, którą jest najtrudniej wygrać na wysoko rankingowych grach! Teraz wydaje ci się, że on jest tak silny bo nie masz skilla, a on jest łaty do opanowania, później jest ogromna różnica ponieważ Summonnerem w 3 minuty nie zabijesz gracza ze skillem a sam Summoner pada na ładne combo, osób Main'ujących Summonera profesjonalnie praktycznie nie ma bo jest trudno nim wygrać. 

Gościu ja tu do gry nie mg wbić nawet a ty mi o balansie klas piszesz...

 

­

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Oczywiście, że spodziewałem się, że moja wypowiedz nie spodoba się pewnej rzeszy graczom nazywanych potocznie " Fanboyami " , którym bezapelacyjnie jesteś, patrząc na posty, które piszesz w temacie tej gry. Nie opisałem głupot tylko to co widzę grając. Albo raczej, kiedy grałem, bo nie zamierzam tracić już czasu na ten tytuł. Wy możecie dalej w tym siedzieć i oblizywać się po kupie wmawiając innym że to czekolada.

ulpdoa6f345.png

Opublikowano

Oczywiście, że spodziewałem się, że moja wypowiedz nie spodoba się pewnej rzeszy graczom nazywanych potocznie " Fanboyami " , którym bezapelacyjnie jesteś, patrząc na posty, które piszesz w temacie tej gry. Nie opisałem głupot tylko to co widzę grając. Albo raczej, kiedy grałem, bo nie zamierzam tracić już czasu na ten tytuł. Wy możecie dalej w tym siedzieć i oblizywać się po kupie wmawiając innym że to czekolada.

Jest różnica między napisaniem, że nie ma w grze balansu bo go nie ma, a napisaniem że nie ma w grze balansu bo się przegrywa. Jest różnica między rozumieniem co się znajduje w Item Shopie i jakie daje możliwości daje Premium, a napisaniem jakiś herezji nie znając się na temacie. Proszę popatrz sobie jeszcze raz jakie rzeczy znajdują się w zakładce Materials, tego nawet się nie opłaca kupować, a premium? Nie masz czasu na grę to je kupujesz, jeśli masz nie. Gra nie jest P2W, najwidoczniej nie znasz za bardzo terminologii i zasad świata gier MMO, jednak przecież masz prawo do wypowiedzenia swojej jakże błędnej i bezpodstawnej opinii. Fanboyem to ja jestem tylko jednej gry i jest to MapleStory, to że pomagam wielu ludziom w dziale to drugie.

没我爱

Opublikowano

­Dobra robiłem już chyba wszystko żeby mi ta gra działała ale jednak i tak Failed to connect to serwer .200 tak że gra do kosza... 

 

Temat można zamknąć :P

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Co do tego balansu, to może porozmawiamy na temat destroyera? Jakimś cudem, jeszcze nigdy nie wygrałem z nim na arenie ( ciekawe dlaczego ). Wiadomo już coś na temat nerfów?

Opublikowano

Co do tego balansu, to może porozmawiamy na temat destroyera? Jakimś cudem, jeszcze nigdy nie wygrałem z nim na arenie ( ciekawe dlaczego ). Wiadomo już coś na temat nerfów?

 

Destroyer zostawia mi 90% hp a gram force masterem, coś jeszcze chcesz powiedzieć?

 

Ogólnie właściciel tematu zamiast się tutaj tak wytrząsać powinien sprawdzić na jakiej karcie graficznej mu się gra uruchamia.

0LsM05U.png

Opublikowano

Destroyer zostawia mi 90% hp a gram force masterem, coś jeszcze chcesz powiedzieć?

 

Ogólnie właściciel tematu zamiast się tutaj tak wytrząsać powinien sprawdzić na jakiej karcie graficznej mu się gra uruchamia.

Bo force master go kontruje. Ja gram assassinem i mam łatwo z force masterem, ale do destroyera nawet nie mogę podejść, cały czas się kręci...

Opublikowano

Co do tego balansu, to może porozmawiamy na temat destroyera? Jakimś cudem, jeszcze nigdy nie wygrałem z nim na arenie ( ciekawe dlaczego ). Wiadomo już coś na temat nerfów?

Destroyer to chyba najłatwiejsza postać do pokonania. Dla summonera, czy Fm'a, to kaszka z mleczkiem. Ja akurat grając Kungfu masterką wygrywam z tą profesją, o ile nie trafie na naprawdę ogarniętego gracza. (na szczęcie KungFu master ma mnóstwo umiejętności, które neutralizują stuny itp destroyera) Dla mnie największa zmorą jest summoner, ale już powoli ogarniam, jak sobie z nim radzić. W pvp może i nie ma tak idealnego bilansu, ale wygrana nie zależy od profesji, ale od indywidualnych umiejętności gracza, znajomości combosów, tego, czy podczas pvp zachowa spokój, a nie zacznie klikać wszystkie klawisze jak leci. No i od eq oraz soul shieldów.

 

Co do tematu:

Ja tez na poczaku miałam ten problem. Pomogło mi wyrzucenie całego folderu z GameGuard. Następnie ponownie włączenie kompa i podczas uruchamiania Repair. Dopiero po naprawie uruchomianie gry.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

Bo force master go kontruje. Ja gram assassinem i mam łatwo z force masterem, ale do destroyera nawet nie mogę podejść, cały czas się kręci...

 

Akurat assassinów też zjadam więc wątpię aby postacie się kontrowały, po prostu niektóre osoby nie ogarniają jaki skill którym kontrować.

0LsM05U.png

Opublikowano

Proszę pana gram assasinem i ogarniam każdą klasę - mam jeszcze problemy z summonerem, ale to dlatego, że nie mam 45lvl wtedy będę mieć te skille, które chce i pozamiatany :P Na destroyera trzeba mieć metodę :)

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Tak nawiązujać do failed to connect teraz mam, że jak klikam Play to jak się ładuje gra się crashuje i error mi wyskakuje, też tak macie?

+ czy już można się logować

Zrestartowałem komputer i teraz się włącza, ale jest dc :v

 

@ Napisali https://forums.bladeandsoul.com/topic/159277-scheduled-maintenance-%E2%80%93-1272016/ że jeszcze robią, ale.... nie długo otworzą....

 

// Działa :D

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Destroyer zostawia mi 90% hp a gram force masterem, coś jeszcze chcesz powiedzieć?

 

Ogólnie właściciel tematu zamiast się tutaj tak wytrząsać powinien sprawdzić na jakiej karcie graficznej mu się gra uruchamia.

@The Naid no sory że się troche wkurw**m ale wiesz jak jest pobierasz gre 2 dni a potem nawet do niej nie możesz wbić... 

Tak wgl to mam tylko 1 kartę graficzną chyba że masz na myśli jeszcze zintegrowaną grafe... jeśli tak to jestem pewny na 90% że gra się odpala z karty graficznej. Nie wiem po co ale mg podać jej nazwe itp jak ci to potrzebne. Ale co ma karta do łączenia się z serwerem??

 

Tak wgl to zaraz sprawdzę ten sposób  @Kagura tylko że jeśli zrobie Repair to od nowa gre bd musiał pobierać? bo jeśli tak to czekać 2 dni znowu. ehhh a potem może nie będzie dalej działać :P

 

PS: jak wpisuje na forum tej gry mój problem to wyskakuje mi prawie 300 tematów. Tak więc myśle sb tyle luda ma ten problem a oni nic nie robią?

­

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

@The Naid no sory że się troche wkurw**m ale wiesz jak jest pobierasz gre 2 dni a potem nawet do niej nie możesz wbić... 

Tak wgl to mam tylko 1 kartę graficzną chyba że masz na myśli jeszcze zintegrowaną grafe... jeśli tak to jestem pewny na 90% że gra się odpala z karty graficznej. Nie wiem po co ale mg podać jej nazwe itp jak ci to potrzebne. Ale co ma karta do łączenia się z serwerem??

 

Tak wgl to zaraz sprawdzę ten sposób  @Kagura tylko że jeśli zrobie Repair to od nowa gre bd musiał pobierać? bo jeśli tak to czekać 2 dni znowu. ehhh a potem może nie będzie dalej działać :P

 

PS: jak wpisuje na forum tej gry mój problem to wyskakuje mi prawie 300 tematów. Tak więc myśle sb tyle luda ma ten problem a oni nic nie robią?

­

Nie, Repair działa na podobnej zasadzie, co patchowanie, tylko że dokładnie sprawdza każdy pliczek i w razie czego go reperuje (jeśli go brakuje, to pobiera na nowo). U mnie trwa to średnio 3-5 min.

 

Edit. naidowi chyba chodziło o karte sieciowa, a nie graficzną. Bo faktycznie, co ma piernik do wiatraka.

igNMhIy.png


 

Opublikowano

Nie, Repair działa na podobnej zasadzie, co patchowanie, tylko że dokładnie sprawdza każdy pliczek i w razie czego go reperuje (jeśli go brakuje, to pobiera na nowo). U mnie trwa to średnio 3-5 min.

Właśnie mi sie naprawia trochę wolno to idzie u mnie myślę że z 20 min poczekam lekko jak coś to dam edita :P

 

Edit: Niestety dalej to samo :C

 

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły lub ktoś wie czy oni z tym coś robią?

­

8816414724839291359194.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...