Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fifa World Cup 2010 Nie Dla Pctowców ...


Czy jesteś wkurzony, że nie ma WC 10 na PCta ?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? wkurzony ?

    • Tak i to bardzo. EA mnie wkurwi?a. Nie mam konsoli, a bardzo lubie serie Fifa...
    • Tak, ale mam konsole i pogram ;)
    • Tak, ale nie tak bardzo, bo gram w inne gry.
      0
    • Tak i to bardzo. Mimo, ?e mam konsole to gra mi si? lepiej na PC.
    • Nie. Bardzo dobry pomys? ze strony EA.
    • Nie. Mam konsole i b?d? lepszy od PCtowców ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jako, że już była premiera gry Fifa World Cup 2010, a nie zauważyłem takiego tematu więc zapytam wprost.

Jesteście wkurzeni, że EA nie wypuściła tej gry na PC, a tylko i wyłącznie na konsole ?

 

Jestem wkurzony. Mimo, że mam Xboxa 360 to i tak nie kupie tej gry na konsole, ponieważ zawsze w tą serie gier grało mi się najlepiej na PCta (mimo, że wersja na konsole przebija PC pod względem jakości).

 

Jaki jest Twój głos ?

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

Szczerze powiem że dla mnie gry sportowe zawsze były na konsolę.

Ja na PSP grałem i spodobała mi się.

Mimo tego PC jest teraz najczęściej spotykanym urządzeniem do gier w domu, więc powinni wydać też...

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Masz zajebisty zapłon, o tym że FIFA WC 2010 nie będzie na PC było wiadomo już w pierwszych newsach o niej... Po co EA miałoby robić ją na PC skoro FIFA 10 im się nie udała, a teraz na konsolach jest największy popyt na jej gry sportowe. Według mnie dobrze zrobili, jeśli miałoby to wyglądać jak zwykła 2k10 to ja podziękuję.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Grałem na xbox 360 i jest to samo co FIFA 2010 lecz są nowe opcje

Gdy grasz pokazuję ci się wynik drugiego wyniku.

Pokazują kibiców i reakcje trenera

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

Po co mają ją wydawać skoro tylko usuną kluby i zrobią nową obróbkę graficzną ?

 

Pobrałem demo na PS3, gra lepsza na pewno niż FIFA 10 ale wolę poczekać na FIFE 11, nie mam zamiaru grać samymi krajami w WC.

76555050896757077485.png

by CreatiVe01

Nieves

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem dlaczego tak postąpili. Na pewno dużo by zarobili przez wydanie tej gry na pc, zapewne jakieś układy z producentami konsoli typu xbox ^_>.

Oczywiście zdenerwowany jestem bo bym sobie pograł w nią na pc >_>.

kalik.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...