Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War Rock I Malutki Problem...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo... Kiedyś patchował mi się WR tylko do 99% ale teraz to opanowałem tylko że jak klikam Game Start to nic się nie włącza... Wyłączyłem Firewalla, zapory i antywirka i nic... Pomożecie??? Za pomoc daje 2x 5 i 5x5

Nothing to do here.


Opublikowano

wyłącz antywira, zbędne programy i czekaj

 

Nie mam zbędnych programów a antywir nigdy mi nic nie blokował...

 

 

PS: Obejrzałeś film? ; <_<

 

@Edit

 

Wyłączyłem all zbędne programy i nic...

 

 

@Edit

 

LUDZIE NIKT NIE WIE CO NA TO PORADZIĆ??? :(

Nothing to do here.


Opublikowano

hmmmm.... mialem ten sam problem ze tylko do 99% dochodzilo i wykrywalo wirusa ;] otoz chyba znalazlem rozwiazanie... bynajmniej u mnie dziala.

 

Robilem tak:

 

>>>>>> Instalujemy CCleaner.

 

>>>>>> Uruchamiamy CCleanera i wchodzimy w "rejestr"

 

>>>>>> Skanujemy by znalezc problemy i usuwamy je.

 

>>>>>> Nastepnie wchodzimy "Cleaner" i analizujemy i czyscimy smieci.

 

>>>>>> Kolejna rzecz to w antyvirusie ktory macie dodac trzeba caly folder Warrocka jako wyjatek dla zapory czy tarczy tak aby nie wykrywalo nam wirusa ktorego tak w ogole nie ma.

 

>>>>>> Przy starcie systemu zazwyczaj pokazuje sie kolo zegara okno o zablokowanych plikach exe i tam tez jest zablokowany plik "Live" ktory nalezy odblokowac.

 

Zrobilem restart kompa i wszystko chodzi znakomicie. Zrobilo do konca upa i nie wykrylo konia trojanskiego i gra prawidlowo chodzi. Pozdrawiam jak pomoglem.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

poczekaj troche samo zalapie

daj mi - a ja ci +

Ence Pence w ktorej rence, twoja stara spi w lazience

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...