Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak podpiąć domenę pod swój serwer TeamSpeak3. [nazwa]


Soanger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

Witam,

W dzisiejszym poradniku, chciałbym Wam pokazać jak podpiąć domenę zakupioną w serwisie nazwa.pl pod swój serwer Minecraft z niestandardowym portem.

Domena którą się posłużę: lcmc.pl

Jak będzie wyglądać ip serwera: ts.lcmc.pl

IP serwera jakim się posłużę: 51.255.204.195:10261

Krok 1:

Po pierwsze przechodzimy do zakładki domeny, wybieramy naszą domenę i klikamy klawisz konfiguruj tak jak na załączonym obrazku:

c50x0u.jpg

 

 

Krok 2:

Ku naszym oczom pojawi się takie okienko, gdzie musimy nacisnąć klawisz Zmień:

zbfidv.jpg

Krok 3:

Po tych czynnościach zobaczymy coś takiego, gdzie będziemy musieli nacisnąć klawisz Dodaj kolejny rekord:

t6lnbx.jpg

Krok 4:

Następnie w pierwszym polu zaznaczonym na czerwono wpisujemy ts.lcmc.pl, w polu TTL wpisujemy 3600, wybieramy typ A, a w wartości wpisujemy IP numeryczne naszego serwera

Następnie w drugim polu zaznaczonym na zielono wpisujemy _ts3._udp.ts.lcmc.pl w polu TTL wpisujemy 3600, wybieramy typ SRV, a w wartości wpisujemy 5 0 PORT_SERWERA ts.lcmc.pl

A na końcu zatwierdzamy przyciskiem Zatwierdź.

k9q3rk.jpg

Krok 3:

Po wykonaniu wszystkich czynności powinno to wyglądać tak:

cpbun0.jpg

 

 

 

I gotowe!

Teraz wystarczy odczekać maksymalnie 24h, aby DNS'y się zaktualizowały!

Nie zapomnij zostawić Like'a, jeżeli Tutorial Ci się spodobał lub pomógł ;)

Zabraniam kopiowania na inne strony oraz fora, bez zgody autora!

 j

Opublikowano

Ostatnio właśnie szukałem poradnika żeby komuś wysłać :v A nie mogłem znaleźć bo wszystko wygasło! :) BRAWO BRAWO! :)

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam problem jak sie chce połaczyc przez domene na ts to pisze mi:

<21:28:47> Failed to resolve hostname 'DOMENA'

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

mam problem jak sie chce połaczyc przez domene na ts to pisze mi:

<21:28:47> Failed to resolve hostname 'DOMENA'

 

Łączysz się poprzez "DOMENA"? xD 

Musisz łączyć się poprzez swoją domenę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...