Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Roxor Elite 10.77


Metal_Mouth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oS0EnPj.jpg

Pozdrowienia od DRAKSOFT dla użytkowników MPCFORUM!
Pamiętacie złote czasy Tibii?wersje 8.42? I najpopularniejszy server tamtych czasów? Roxor? 
Nie pamiętasz bo masz teraz 13 lat? Nie martw się! Jestem Metal Mouth i mam przyjemność zarządzać zespołem projektującym gry zwany DARKSOFT gamelab i wchodzimy do społeczności OTS z nową produkcją! Roxor Elite! Stary dobry styl z możliwościami aktualnej Tibii. Właściwie najnowsza stabilna wersja 10.77. 

ALE CZYM DO CHOLERY JEST TE DARKSOFT?
p7D9dDh.jpg
Oryginalnie tworzylismy gry na androida i zaczęliśmy pierwszy oparty na LUA projekt w Berlinie jako grupa 4 studentów 5 lat temu. Ze znaczną wiedza na temat rynku gier i doświadczeniem jesteśmy tutaj by zdobyć coś więcej niż zwykli twórcy OTSów. Jesteśmy tutaj by zdobyć sławę jako developerzy.Nie chodzi o pieniądze. Nie o product placement. Osiągniemy nasz cel poprzez zaprojektowanie serii Open Tibia serverów z nową definicją "gameplayu".

Co to jest Roxor?
Roxor był najpopularniejszym serverem 8 lat temu. Rozwalił społeczność graczy takimi rzeczami jak teleporty do expów, tani i automatycznie działający SMS SHOP i uzależniająca rozgrywka. Graliście kiedyś na serverze z 700+ online ludzi ale z czego 450 to boty? My tak. I chcemy tego spowrotem.Dzisiaj servery nie mają duszy. Możecie wybierać tylko między RP mapą, evo i customowym clientem jak Naruto. Nie ma więzi między graczami. Nie ma dla nas servera do którego zawsze możemy wrócić. Jesteśmy tego świadomi i niezwykle z tego powodu wkurw**ni.

Od teraz będziemy postować update'y, ss z gry i video.
My się jaramy. A wy?

Server features:
+10.77 odnowiona map
+Nowe pvp
+mapa stworzona pod wojny gildii
+Sala eventów
+12 typów raidów
+60 hardcorowych questów
+Super promotion
+VIP system
+Zawieranie małżeństwa
+Kilka rodzajów aren
+100 domków do kupienia
+Customowe itemki i spelle
+Zoptymalizowana ekonomia servera(gold ma znaczenie)
+Rozbudowane kasyno
+Nowa waluta-Gold Bar
+Codziennie odnawiające się zadania
+Ukryte questy
+Łowcy głów
+Nowe addony i mounty
+Bank
+Automatyczne czyszczenie bazy danych
+Każde wydarzenie startuje automatycznie
+Halloween/walentynki/nowy rok/wielkanocne eventy
+Roxor tokeny do kupowania itemków z sms shopu w grze
+Kilka znanych questów z RL Tibii
+Zaawansowany system przeciw botom! Najpierw dostajesz kicka, za drugim razem wysyłany zostajesz do wiezienia w Depo-Każdy będzie widzieć ze bociłeś! A za 3 przyłapaniem BAN!
+Itemy z sms shopu nie są przesadzone
+3 opcje wojen!


Eventy:
+Guildhall wars
+Last man standing
+Paintball
+Zombie Event
+Monster Arena

Server rates:
1-20 x4200
21-30 x3200
31-50 x2400
51-80 x2000
81-100 x1800
101-120 x1600
121-130 x1500
131-150 x1400
151-170 x1300
171-220 x1200
221-250 x1100
251-300 x1000
301-600 x700
601-1200 x500
1201-2000 x100


Zamknięta VIPowska beta kończy się: 1.02.2016 21:00 CET

Opublikowano

To jest pierwsza prezentacja którą przeczytałem całą,i powiem że było warto.OTS się zapowiada MEGA.Wpadne napewno.

Opublikowano

ten screen przekonuje mnie najbardziej, a co do prezentacji jest tak slaba ze nie chce sie jej nawet czytac

Miło słyszeć tego typu feedback. Profesjonalnie tego typu zabieg nazywa się mockup.

 

OTS bawi OTS uczy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...