Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania dot. stanu gry


Azuriell08

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich !! po dluugim okresie przrwy w grach  MMO postanowilem od tego roku znowu w cos zagrac moja uwage przyciaga Guild Wars 2 dodam ze jeszcze nigdy w nia nie gralem  i szukam malej pomocy co do gry ;

-jaka jest ilosc graczy 

-czy warto sie w nia angazowac

-jaka klase wybrac na poczatek 

-Jeesli by tez byo tak ze gra  nie warta Uwagi to prosil bym pare jakichkolwiek propozycji  co do fajnego MMO gdzie na  terazniejszy rok gra jakas normalna ilosc graczy:P by rozgrywka byla przyjemniejsza;) z gory dziekuje i czekam na jakies wasze Odpowiedzi:)  oczywiscie beda Lajki;d 

Opublikowano

-spora

-dlaczego nie?

-ele, ranger, warrior

 

Ranger to brud, syf i ubóstwo, nudny jak cholera.

 

A co do tematu:

- Spora, od przejścia na F2P podstawki dużo ludzi z Polszy

- Wolę osobiście "jedynkę", ale można spróbować. Pograj PvE, ogarnij klasę, każdą broń skille etc. i idź na PvP. Powiem ci tak - jak w każdym MMO tak tutaj też PvE jest wstępem do PvP. Pomimo że Guild Warsowe sPvP jest lajtowe w porównaniu z jedynką to wbijanie rang daje satysfakcje.

- Mesmer jest chyba najciekawszy do gry. A jeżeli chcesz być OP to Elementalista.

- Polecam olać dwójkę, wrócić do starszej jedynki jak lubisz PvP, klucze da się ogarnąć nawet dzisiaj, a uwierz - opłaca się (w ramach ciekawostki GW: Nightfall zawiera jedną z największych map z wszystkich gier komputerowych, więc zobacz sobie tą kampanie jak lubisz takie sprawy sobie obczajać)

Opublikowano

Ranger to brud, syf i ubóstwo, nudny jak cholera.

 

A co do tematu:

- Spora, od przejścia na F2P podstawki dużo ludzi z Polszy

dla newbie nie ma nic lepszego, bo naciskasz jedynie 2 i nie masz z niczym problemu, na pvp druid bardzo ladnie daje sobie rade, tak samo zwykly ranger. mowienie ze ranger jest slaby to najzwyczajniej klamstwo

co do graczy i f2p to chyba ja gram w inne gw2, bo dla mnie jakos bardzo ilosc graczy sie nie zwiekszyla, tym bardziej tych f2p

­

Opublikowano

PvP niech sobie ten ranger będzie.
PvE - nikt go nie chce i nie lubi :) wyjątek to raidy, o ile.

Gra sporo osób, aktualnie wiele nowych gildii powstaje i szukają ludzi.
Angażować się warto jak w większość MMO pod warunkiem, że znajdziesz odpowiednią ekipę :)
Postać na początek to ta, która Tobie się najbardziej podoba. Wbicie 80 zajmuje bardzo mało czasu, a kolejne postacie to najczęściej Tomes of Knowledge x80 :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...