Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor BenQ, który wybrać?


bartek3pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam 3 monitory do grania oczywiście do wyboru firmy BenQ. Różnią się ceną, a różnic nie widzę, oprócz tego, że jeden nie ma wbudowanych głośników. Pomożecie?

 

Monitor 1: http://www.morele.net/monitor-benq-gl2460hm-548561/

 

Monitor 2: http://www.morele.net/monitor-benq-gl2460-547775/

 

Monitor 3: http://www.morele.net/monitor-benq-gl2450he-24-fhd-2ms-hdmi-dvi-d-sub-glosniki-flicker-free-636680/

 

 

Absolutnie nie wiem, który będzie najlepszym wyborem, parametry wyglądają wprost identycznie. Mógłby ktoś coś doradzić będę wdzięczny ;>

 

PS: Mam jeszcze na uwadze ten dość nie typowy monitor: http://www.morele.net/monitor-iiyama-ge2488hs-ge2488hs-b1-649008/ - ma ktoś jakieś pojęcie na ten temat?

Opublikowano

Zaden za tyle masz i2369vm czy tam i2269vm z matryca ips dobre katy

No i co nie zawsze matryca IPS jest lepsza, może jakieś argumenty, bo podałeś tylko 2 monitory jakie ty polecasz, ale nie wiem czemu...

Opublikowano

Bo w tej cenie ten monitor jest najlepszy. No ale jak wiesz lepiej to bierz benq for gejmers

Człowieku ja właśnie czekam na opinie innych, ale jak ktoś mi piszę bierz ten bo tak i jest najlepszy a tamte nie... no to fajnie... wolałbym wiedzieć DLACZEGO, bo nie mówię, że Benq lepszy...

PS: Ciekawy ten AOC, patrzyłem na opinie jednak czy jest taki monitor, ale 24 calowy? Dotąd miałem 24, więc wolałbym nie mieć 23.

IPS lepszy, nie zauważysz jakiś opóźnień + będzie lepsza jakość obrazu.

@Xeeideex mówi prawdę.

Nie mówię nie. Chodzi o podanie jakiegoś argumentu lepszego niż "bo jest najlepszy".

Opublikowano

Kurczę myślę, że zmiana z 24 cali przez 5 lat na 23 może być bolesna. Czy może nie ma aż takiej różnicy? Tak czy tak będę musiał to przemyśleć, ale też spytam czy jest jakiś inny monitor bardzo podobny jakościowo z matrycą IPS do tego tyle, że 24 calowy?

Opublikowano

A ten monitorek? : http://www.agito.pl/monitor-aoc-23-8-led-i2473pwy-pl-1049464-i2473pwy/pd/DH2LKMBBM/

 

Czy możecie coś zaproponować trochę lepszego, mam do wydania na monitor do 800 zł ten monitor co proponujecie jest za 600 zł oczywiście chodzi o jakość, ale jeśli jest monitor te dwie stówki droższy, a faktycznie lepszy to proszę o jakieś propozycje.

 

Ten mnie też bardzo zainteresował: http://www.morele.net/monitor-iiyama-x2483hsu-b2-593921/

Ciekawy monitor z matrycą AMVA+ czyli jednocześnie szybki czas reakcji jak i dobre odwzorowanie kolorów. Czy jednak mam wybrać tylko między IPS a TN? Mam dylemat, bo niedzielnym graczem nie jestem, a IPS do 800 zł to nie za bardzo dla graczy, a z kolei na odwzorowaniu kolorów też mi zależy i też nie za chętny do TN jestem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...