Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spokojna Dolina


Lúthieen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1049264-0-59912100-1453663920_thumb.png

Ip: spokojnadolina.ench.pl

 

Wersja serwera: 1.7.2

Sloty: 10

Typ: Survival

 

Biała lista: TAK  Rekrutacja: NIE

Zwierzęta: TAK      Premium: NIE

Potwory: TAK                Działki: NIE

Nether: TAK                        Gildie: NIE

Pvp: TAK                                Drop: NIE

 

post-1049264-0-51170700-1453657731.png

Anig    Omeg

(Luthieen)            (Omek)

post-1049264-0-57542800-1453657800.pngpost-1049264-0-55204900-1453657801.png

 

Biała lista założona jest w trosce o bezpieczeństwo.

Osoba będąca zainteresowana grą na serwerze proszona jest o 

PODANIE NICKU W KOMENTARZU pod tematem,

BĄDŹ NA NUMER GG

Anik 47768601 lub Omek 39252966

 

Nasz serwer posiada pluginy: LWC oraz CoreProtect
dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie,
a w razie jakiegoś przestępstwa szybko znajdziemy winnego. 

 

Oferujemy przyjemną grę i miłą atmosferę.

Administracja serwera jest miła, pomocna i dojrzała wiekowo.

 

post-1049264-0-76846000-1453660624.pngpost-1049264-0-85676700-1453660634.pngpost-1049264-0-64548800-1453660628.png

post-1049264-0-86709900-1453663746.png

 

post-1049264-0-82059400-1453663852_thumb.png

PS. Serwer budowany był na podrasowanej texturce FlowsHD.

 

post-1049264-0-12860400-1453672323_thumb.png

post-1049264-0-43271500-1453672356_thumb.png

post-1049264-0-90457000-1453672221_thumb.jpg

post-1049264-0-10837200-1453672279_thumb.png

post-1049264-0-53586800-1453672479_thumb.png

post-1049264-0-61669200-1453672557_thumb.jpg
post-1049264-0-53648100-1453672590_thumb.jpg
post-1049264-0-98510200-1453672671_thumb.jpg
post-1049264-0-24606800-1453672641_thumb.jpg

 

standard (1).gif

Opublikowano

Po długim czasie wracamy ponownie. Zapraszamy serdecznie do gry.


­takie troche 4/10

 

ssy bez sensu

10 slotow 

Weź mnie nie denerwuj i jak coś ci nie pasi to wyjdź stąd. Serwer jest zrobiony dla ludzi, którzy chcą sobie spokojnie i na luzie pograć... Dodatkowo miło jak mają więcej niż 15 lat

 

Z resztą co się martwisz? Moje pieniądze 

9368_gold.png

Opublikowano

Nick: Ak47Dev

Plugin jest wydajniejszy ! Rozumiesz to czy przewinąć od noooowa ! Ostrożny bądz i uważaj na skrypty !

 

Opublikowano

Ale nikomu się nie chce grać na jakiś syfach xD

Równie dobrze, można sobie odpalić MC na singlu.

 

+prezentacja może być, ale po usunięciu w pizdu, tych bezsensowngch screenów :)

 

Tonjest moja opinia, Pozdrawiam xD

Jak przystało typowa opinia cebuli. Dziękujemy za twoją opinię kolego. 

9368_gold.png

Opublikowano

Prezentacja wygląda dobrze, ale brakuje trochę opisu. Niby survival i tak dalej, ale coś jednak wypada dodać.

Osoby wyżej narzekają na screeny. Ja też ponarzekam - uważam, że przekłamują rzeczywistość i mogą oszukać w pewien sposób kogoś, kto chciałby u Was zagrać. Mam takie wrażenie, jakby te ze specjalnymi efektami były robione na innym serwerze - survivalu, ale na modach.

Jedna rzecz jest jednak na ogromny minus. Jest to wersja serwera. Już niektórzy czekają z niecierpliwością na 1.9, a tu jest przestarzałe 1.7.2. To jest według mnie nie do przyjęcia.

Opublikowano

  1. Ss'y nie mają na celu nikogo oszukać.

    Już na pierwszy rzut oka widać, że nie są prawdziwe a do tematu zostały dodane celowo.

    Mają za zadanie zaprezentować serwer z jak najlepszej strony oraz ukazać atmosferę jaka na nim panuje. 

  2. Nie rozumiem @ Zeberko200 dlaczego uważasz, iż serwery takiego typu są ,,syfiaste,,..

    Z własnego doświadczenia wiem, że wiele osób właśnie takiego typu serwerów poszukuje.. Bez jakiś badziewnych modów, dropów czy innego typu dodatków,

    tylko zwykłego survivalu na którym mogliby pograć w towarzystwie innych, gdyż samemu nie zawsze jest tak przyjemnie.

    Dowodem na to jest nasz pierwszy serwer tego typu, który bardzo cieszył się powodzeniem i wieloma pozytywnymi opiniami. 

  3. Nie zależy nam na ocenie prezentacji, tylko na opinii na temat serwera.

    (Pod uwagę bierzemy opinie osoby która spędzi tam więcej niż 20-30 min, a nie tylko wejdzie i wyjdzie)

    Osoba która naprawdę zainteresowana jest tego typu serwerem nie będzie przejmować się tym, że prezentacja jest przeciętna lub że posiada ss'y które odbiegają od zwykłych ss'ów tym iż są zrobione ze ''specjalnymi efektami''

    Cieplutko pozdrawiam w te ponure i zimne dni! 

standard (1).gif

Opublikowano

Po długim czasie wracamy ponownie. Zapraszamy serdecznie do gry.

Weź mnie nie denerwuj i jak coś ci nie pasi to wyjdź stąd. Serwer jest zrobiony dla ludzi, którzy chcą sobie spokojnie i na luzie pograć... Dodatkowo miło jak mają więcej niż 15 lat

 

Z resztą co się martwisz? Moje pieniądze 

Do spokojnej i lajtowej gry jest single xD

Nie zawitam

Kiepskie ^^

Opublikowano

nick ; MannaPvP

wiek ; 21 

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

serwer mi się podoba, miła i spokojna atmosfera, mili ludzie.

zapraszam do wspólnej gry. :D

Pasjonat
Opublikowano

Ed3k28 18+ xD  / Leeis 15 Mam nadzieje , ze ts3 jest ?

Pomogłem ? Zostaw + :) To Cię nic nie kosztuje :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...