Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Usunięcie kilku działów


veimiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to tak:

 

ArcheAge - 1 temat na miesiąc

MapleStory - 3 tematy na miesiąc

http://www.mpcforum.pl/forum/193-rappelz/ - jak ktoś wejdzie, to zacznie spamować, żeby sobie posty nabić, tak to cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/212-runes-of-magic/ - nawet nie 1 temat na miesiąc

http://www.mpcforum.pl/forum/445-dc-universe-online/ - cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/17-2moonsdekaron/ - cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/667-cube-world/ - ładna grafika, no ale cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/633-drakensang/ - tutaj może jeszcze coś jest, więc można zostawić, ale też bardzo mało postów

http://www.mpcforum.pl/forum/639-might-magic-duel-of-champions/ - cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/309-shaiya-online/ - cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/577-pokemon-online/ - cisza

http://www.mpcforum.pl/forum/625-war-thunder/ - cisza

 

W większości tych działów 1 strona sięga 2014...

 

Opublikowano

Wiele z tych działów można śmiało usunąć, są zbędne.

Na tak.

Opublikowano

fes ze ci się chciało to sprawdzać props

 

ta

 

ja od siebie to bym wszelkie symulatory wyjebał bo to leży i kwiczy

Opublikowano

Trochę tego dużo, wątpię że tyle działów administracja zdecyduje się usunąć. 

 

Jestem za, lecz nie wszystkie - bez przesady. 

denzel.png

Opublikowano

Skoro mają one stać, aby stać to jestem na tak. 

Fakt, może nie wszystkie od razu do usunięcia, ale niektóre zdecydowanie tego wymagają. 

Opublikowano

Jestem na Nie.

Większość tematów mogą się przydać komuś nowemu - problemy z grą, pytania na dany temat.

Opublikowano

I po co robić syf w dziale ogólnym? Nawet jeśli użytkownicy tam się nie udzielają to chociaż łatwiej mają z szukaniem pomocy, która została udzielona tam wcześniej. Nie.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Jeszcze bym dodała l2, bo też brak jakiejś aktywności. 

na tak

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Na nie.

Stare działy pomimo, że nie są oblegane mogą znaleźć swoich odbiorców, którzy znajdą tam pomoc we wcześniej stworzonych tematach.

Admin Cienia
Opublikowano

Lepiej znaleźć bardziej dogodne miejsce dla zawartości tych działów, niż wyrzucać ją do kosza. Nie powinno usuwać się wartościowych tematów, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś z nich skorzysta.

Jestem na nie.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...