Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie słychać mnie na niektórych TS3


DerZiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem. Który wygląda następująco: Na niektórych ts mogę mówić i mnie słychać lecz na niektórych ts mnie nie słychać a mam włączone mikro (działa) Talk Power jest wystarczający i nie podświetla mi się to niebieskie kółeczko ;p Instalowałem jeszcze raz TS nic nie pomogło podłączałem inne mikro nic ;d Na niektórych się świece i mnie słychać a nie niektórych nie świece i nie słychać mnie ;d

 

Macie jakieś pomysły na naprawę tego czegoś ? 

Opublikowano

Może po prostu na kanałach jest ustawiony talk?

 

Może po prostu na kanałach jest ustawiony talk?

Nie jest bez talk mówię i nic się nie dzieje przełączę się na inny ts i działa wszystko ;d

Opublikowano

Spróbuj kolego z tych opcji:

  • 1. Zależy jakie kodeki
  • 2. Reboot sterowników i jeszcze raz zainstaluj.
  • 3. Nie kiedy na kanałach jest wymuszony push-to-talk
  • 4. Spróbuj po zmieniać coś w ustawieniach ts3. :)
Opublikowano

 

Spróbuj kolego z tych opcji:

  • 1. Zależy jakie kodeki
  • 2. Reboot sterowników i jeszcze raz zainstaluj.
  • 3. Nie kiedy na kanałach jest wymuszony push-to-talk
  • 4. Spróbuj po zmieniać coś w ustawieniach ts3. :)

 

Spróbowałem 4 opcji i zadziałało ;o Dzięki Bonus ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...