Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mountroot>


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emka! :P. Pisalem wiele poradnikow, ale teraz ja mam problem...

Jak wiekszosc z was wie, odszedlem ze sceny Metin2 juz dawno (Po VirMT2).

I teraz stawiam serwy kumplom... Nie ma problemu u wiekszosci, bo maja XP, ale jest problem u jednego z tych noobow - WINDOWS 7 (zagłada, porażka...).

Wszystko robie tak jak zawsze. Ale kiedy mniej wiecej dochodzi do wpisywania "root" i "mcncc.con" wywala mi blad, ze nie moze znalesc ROOTa i mam wpisac ufs: i cos czego nie rozumiem xD. Screen:

zalys.png

Prosze o szybka pomoc :P ... xP

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Przy tworzeniu maszyny ustawiłeś chyba windows 7

A miałeś Dać FreeBSD xD!

Chodzi tutaj o system operacyjny.

A pliki serwerowe są na FreeBSD a nie windows 7 :P.

Musisz od nowa tylko tym razem dać FreeBSD.

Licze na ++++++++!!! :)

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Henzari Poco to napisałeś?

Żal

Na co ty liczysz?

Napisałem dokładny post.

A ty 30 minut potem jakieś nie wiadomo co ;/////.

Temat co klozetu!

Wytłumaczone

Modek weź to spiknij ^^

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

ja rozgryzlem niemozna na windows 7 i vista robic 1 sposobem tylko drugim

1. jak robisz maszyne i tam masz takie opcje wybierz 3 opcje a nie 1

2. jak masz tam potem wpisac nazwa servera to kliknij browse i poszukaj pliku (tego komputerka [musisz miec skonfigurowanego na sciezke pliku bo ci niezadziala ] )

dla tych co nieumieja dam film (niemoj) :

 

 

mysle ze pomoglem i zarobilem na +

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...