Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bug - Nieskończone statystki na serwerach my-sfgame.pl (ItemShop By ZeuSxp)


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiemy na serwerach "easy" z fabryki my-sfgame.pl jest błąd z grzybami w karczmie i dostajemy bardzo dużą ich ilość. Są nieskończone.

Jak już sobie ich dużo nazbieramy wchodzimy w IS i kupujemy Eliksir Bogów ( III )e3.png dodaje nam 15 statystyk. Możemy go kupować aż statystyki zaczną się bugować :lenny:

 

Najlepszym sposobem jest wejście w link poniżej i trzymanie F5 :yay:

https://my-sfgame.pl/game/NazwaSerwera/itemshop/go.php?typ=el&item=3

Jak dostanę dużo lajków to wrzucę poradnik jak na hardach mieć nieskończoną ilość golda :v

 

 

Miałem tego nie wrzucać ale już nudno jest jak powstaje coraz więcej takich samych serwerów B)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

 

Możemy go kupować aż statystyki zaczną się bugować :lenny:

Co przez to rozumiesz ?

To że statystyki się bugują gdy mamy ich wiecej niż 12000 (około) to wiem. B)

Ale ile grzybków trzeba by tyle pkt nabić.  :makka: 

Opublikowano

Co przez to rozumiesz ?

To że statystyki się bugują gdy mamy ich wiecej niż 12000 (około) to wiem. B)

Ale ile grzybków trzeba by tyle pkt nabić.  :makka:

Chciał się dowartościować, to to wstawił. :)

 

Po wstępnym przeanalizowaniu poradnika, stwierdzam że został on nic nie warty i powinien stąd zniknąć.

Nie polecam korzystania z niego.

Dziękuję za informacje o błędach, ale to nie do mnie należy ich naprawa, ale do autora plików - tj. Zeusa.

Jeżeli pragniesz się dowartościować, to pomóż osobom potrzebującym w głównym dziale, a nie wstawiać bezwartościowe dla społeczeństwa poradniki.

 

­

Opublikowano

Dziękuję za informacje o błędach, ale to nie do mnie należy ich naprawa, ale do autora plików - tj. Zeusa.

­

Dobra próba zrzucenia odpowiedzialności :)

Hejo

Opublikowano

Dobra próba zrzucenia odpowiedzialności :)

Nie zrzucam odpowiedzialności.

Zeusa pliki są wgrane.

Nie znam ich błędów itp.

Jak Zeus coś naprawia, to aktualizuję wszystkie serwery skryptem.

 

Nie rozumiem po co to publicznie wstawiać.

Niech napisze do Zeusa na priv, a nie szkaluje My-sfgame byle mieć tylko powód.

 

­

Opublikowano

Mialem 500 grzybów,zacząłem to robic i nawet statystik mi nie dodali

 

-rep

Może już to jakiś serwer naprawił? Bo zablokować można to bardzo szybko :)

 

Nie zrzucam odpowiedzialności.

Zeusa pliki są wgrane.

Nie znam ich błędów itp.

Jak Zeus coś naprawia, to aktualizuję wszystkie serwery skryptem.

 

Nie rozumiem po co to publicznie wstawiać.

Niech napisze do Zeusa na priv, a nie szkaluje My-sfgame byle mieć tylko powód.

 

­

 

Nie osraj sie. Po prostu jesteś gimbusem który robi wszystko na gotowcach i próbujesz wyciągnąć kasę od innych gimbusów ;)

Wstawiłem to ponieważ do tego służy forum kiedyś tutaj wrzucane były same boty, bugi, tricki teraz trochę zmienił się kierunek forum ale dalej chodzi o to samo.

Po co mam marnować czas i pisać do autora PW? Lubię gdy ktoś dobrze się bawi, temat zobaczył i jak będzie chciał to naprawi.

Zastanowię się do jutra i jak będę chciał to wrzucę temat na bug złota i expa który działa na każdym serwerze który stoi na tych plikach :) Co spowoduje upadek twojej fabryki chujowych serwerów :lenny:

Opublikowano

Może już to jakiś serwer naprawił? Bo zablokować można to bardzo szybko :)

 

 

Nie osraj sie. Po prostu jesteś gimbusem który robi wszystko na gotowcach i próbujesz wyciągnąć kasę od innych gimbusów ;)

Wstawiłem to ponieważ do tego służy forum kiedyś tutaj wrzucane były same boty, bugi, tricki teraz trochę zmienił się kierunek forum ale dalej chodzi o to samo.

Po co mam marnować czas i pisać do autora PW? Lubię gdy ktoś dobrze się bawi, temat zobaczył i jak będzie chciał to naprawi.

Zastanowię się do jutra i jak będę chciał to wrzucę temat na bug złota i expa który działa na każdym serwerze który stoi na tych plikach :) Co spowoduje upadek twojej fabryki chujowych serwerów :lenny:

Wrzucaj.

 

Czekamy, gimbusie.

Zostanie on naprawiony. :)

P.S Żebyś prędzej bana za multikonta nie dostał. :)

 

@ZeuSXP To co, naprawiamy? :)

­

Opublikowano

Wrzucaj.

 

Czekamy, gimbusie.

Zostanie on naprawiony. :)

P.S Żebyś prędzej bana za multikonta nie dostał. :)

 

@ZeuSXP To co, naprawiamy? :)

­

 

Wołasz zeusa by naprawiać taki błąd? @ZeuSXP Wrzuć mu gotowca bo nie potrafi w zablokować ilości sprzedawanych mikstur :v

Niepotrafisz sprawdzić że tamto konto jest zablokowane?  B)  Zgłaszaj.

Opublikowano

Wołasz zeusa by naprawiać taki błąd? @ZeuSXP Wrzuć mu gotowca bo nie potrafi w zablokować ilości sprzedawanych mikstur :v

Niepotrafisz sprawdzić że tamto konto jest zablokowane?  B)  Zgłaszaj.

http://116111.pl/dzieci - "Nie chcem, ale muszem" Ci go podać. Wyżal się.

 

Napisałem pliki nowego sfa w ok. 50% już, a Ty mi wytykasz co nie umiem? 

Proszę - wstaw bugi. Chętnie naprawię.

 

Jeżeli autor chce wstawiać jakieś durnowate poradniki, to niech je wstawia.

Nie zamierzam się kłócić i obrywać ostrzeżeniami, on zaś przy multikontach i przekleństwach nic nie dostał.

Tyle z moich postów w tym temacie.

Czołem!

 

­

Opublikowano

 

Napisałem pliki nowego sfa w ok. 50% już, a Ty mi wytykasz co nie umiem? 

 

­

Czekam na video/ss'y ;)

 

Co do tematu to działa :p

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@Łysy102

Chciałeś powiedzieć "fabrykę gotowców".

PS: Wrzuć, dam plusa :D

 

Na razie się bawie bo postawiłem bota który na kilku serwerach mi zaklada konta i w ciągu ~40minut jestem top1 :P

Udostępniłbym bo to jest banalnie proste ale obawiam się że naprawią pliki i znów będą powstawać te c*****e serwery które psują scenę prywatnych serwerów sfgame w Polsce :)

 

Obiecuję że jak któryś z serwerów już to naprawi to będę pierwszy który wrzuci to na forum by pokazać nieudolność kolegi @SfPrivatePl który twierdzi że sam potrafi napisać pliki a ma błąd w pętli :v :v

Opublikowano

@up

Na moim też :( ?

 

Bug na złoto jak i grzyby działa na każdym serwerze, chyba że naprawiłeś bo u ciebie nie sprawdzałem. Wieczorem jak będę w domu wrzucę wam screeny z serwerów :P

Opublikowano

­

 

Bug na złoto jak i grzyby działa na każdym serwerze, chyba że naprawiłeś bo u ciebie nie sprawdzałem. Wieczorem jak będę w domu wrzucę wam screeny z serwerów :P

Nie rozumiesz.

Ja nie pisałem plików z których są robione serwery, więc w czym masz problem?
Proszę Cię, abyś wstawił poradniki. :)

 

 

 

Czekam na video/ss'y ;)

 

Co do tematu to działa :p

 

W swoim czasie zobaczysz. ;)



P.S
Kiedy wstawisz poradniki do bugów?
Tak jak (nie) szanowny Pan Norbert pragnę wiedzieć co muszę naprawić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...