Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ruch myszki wywołuje daną funkcje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Od razu opisując moją prośbę i problem chciałbym was się spytać jak zrobić, że podczas ruchu myszki w lewo np. wciska mi jakiś tam dany klawisz, który sobie wcześnie ustaliłem... nie mam pojęcia jak to zrobić, dlatego prosiłbym o wytłumaczenie i podanie przykładu jeśli to możliwe na podstawie tego co opisałem... do tego chciałbym jeszcze zrobić sobie klawisz, którym włączałbym tą funkcje działania tego, ale z tym to chyba problemu nie będę miał... przeszukiwałem wujka googl'e fora itd nawet wiki, ale nic nie znalazłem co by pozwoliło mi to zrobić ;c. Widziałem już takowy program, ale niestety nie mam pojęcia jak to zrobić, a open source nie był.

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

_IsPressed() ale będzie działał jak naciśniesz klawisz myszki 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

_IsPressed() ale będzie działał jak naciśniesz klawisz myszki 

Nie.... musi działać na takiej zasadzie iż pod danym klawiszem mam "włącznik" np f10 klikam i teraz ruch w prawo myszką wciska mi np strzałkę w prawo, a jak w lewo to strzałkę w lewo.. wiem że to jest krótki kod i nie jest trudne, wręcz przeciwnie ale nie mam pojęcia... wiem, że koleś robił to jakoś... myślałem o sprawdzaniu pikseli itd, ale potrzebuję to do gry, a tam kursora nie będzie można sprawdzać, a program który działał na takiej zasadzie nie działał na pikselach... i za cholerę nie wiem jak to zrobić, a bardzo to potrzebuję

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

może MouseGetPos() i trochę matematyki ?

 

$x = MouseGetPos()
 

i jeżeli $x[0] się zmniejsza to strzałka w lewo, jeżeli zwiększa to w prawo :)

 

Coś w tym stylu

while 1
$x = MouseGetPos()
sleep(100)
if $x[0] < MouseGetPos(0) Then
	ToolTip("Prawo")
	EndIf
	if $x[0] > MouseGetPos(0) Then
		ToolTip("Lewo")
	EndIf

wend

W ogóle to bardzo fajnie działa :D 
Jak będziesz potrzebował pomocy to się pisze na to :D

v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v^v
 

Opublikowano

może MouseGetPos() i trochę matematyki ?

 

$x = MouseGetPos()

 

i jeżeli $x[0] się zmniejsza to strzałka w lewo, jeżeli zwiększa to w prawo :)

 

Coś w tym stylu

while 1
$x = MouseGetPos()
sleep(100)
if $x[0] < MouseGetPos(0) Then
	ToolTip("Prawo")
	EndIf
	if $x[0] > MouseGetPos(0) Then
		ToolTip("Lewo")
	EndIf

wend

W ogóle to bardzo fajnie działa :D 

Jak będziesz potrzebował pomocy to się pisze na to :D

Super stary! ;D jak co napiszę ci na pw myślę że tyle wystarczy ;D jak co temat do zamknięcia ;3

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...