Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dark Side Server |S6E3|Exp x4|Drop 30%|Hard Server|Start 22-01-16 o 22:00 - UK 23:00 - PL|


GoodGodd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Zapraszam na nasz server Dark Side. Odpalamy dzisiaj o 23:00 Polskiego czasu. Wszelkie informacje na stronce:

 

www.dsmuonline.eu

 

Konto na stronce polaczone jest z kontem do gry, Musicie tylko potwierdzic adres email oraz ze zakladacie konto klikajac w link w emailu od nas oraz sciagnac klienta do gry ze stronki i jestes gotowy.

 

Nasza stronka takze oferuje pelno eventow i bonusow tj. za sciagniecie znajomych otrzymacie "gold coins'y", ktore mozna wymieniac dowoli czy tez glosowanie na nasz server (aktualnie jeszcze nie zrobilem ale na dniach bedzie). Sprawdz sam odwiedzajac nasza stronke. Strona aktualizowana regularnie oraz dodawane sa rozne moduly.

 

www.dsmuonline.eu

 

Krotki opis, poniewaz zaduzo pisania.

 

Old Style klasyczny low rate server, bez terminowy!
Server na Licencji IGCN sezon 6 episod 3.
Brak spotow, szlonych itemow w sklepach, zbalasowany i bez bugow.

System anty cheat, system auto patch oraz system hashcheck. Wszystko dostepne z Launchera.
Systemy aktualizowane regularnie, Bugi aktualizowane i naprawiane regularnie (auto update Launcher)

 

EXP x4

Pralka 30%

max 20 resetow, (mozliwe wiecej)

200 punktow co kazdy reset zostaja
(wszystkie inne punkty zostana kasowane)
np. po 20 resetach bedziecie mieli 20 x 200 pukntow do wykozystania.

 

Kompletny Sezon 6E3 wraz z wszystkimi postaciami, itemami oraz pety'ami dla tej wersji
Max Staty: 65535
7 Charakterow z wszystkimi dodatkami dla danej postaci
Itemy upgrade do +15
Itemy opcja do +28
Komenda Global (Post) z opcja anti-flood.

QUesty i Eventy w Grze...

Imperial Fort Event
Double Goer (Doppelganger)
Castle Siege
Loren Deep
CryWolf
Devil Square (1-7)
Blood Castle (1-8)
Chaos Castle (1-7)
Illusion Temple Event
Swamp of Peace (Medusa)
Rabbits Invasion
Pouch of Blessing Invasion
Golden Monster Invasion
White Wizard Invasion
Battle Soccer
Kalima (1-7) Event
Kanturu Event
LaColen Event
Exclusive Custom Last Man Stating event
i wiecej..

Eventy okazjonalne...

Santa Village Event
Halloween Event
New Year Day Event

Event Loteria...

Lucky Coin
Lucky Items System
Rena Event
Chaos Card
Moss The Gambler
i wiecej...

Box'y oraz eventy ze spacjalnymi itemami

Chocolate Box (Blue, Red, Pink)
Heart of Love
Candy Box (Lilac, Vermilion, Deep Blue)
Firecracker
Ribbon Box (Blue, Green, Red)
Golden and Silver Medals
Start of Sacred Rebirth
GM Box
Cherry Blossom (Gold)
Sealed Silver and Sealed Golden Boxes
i wiecej...

W grze znajdziecie...

Cash Shop System with gifting and Goblin points options
Loren Market Location
Duel System and Duel Arena located on Vulcanus Map
Original Mini Maps
Gens System with Gens Chat Support
Quest System (Tutorial, Gens Quest System, Cherry Blossom Quest and more)
Full completed skill tree for all races
Fruits System
Expansion of Inventory and Warehouse
New Trade Feature move items to and from the trade with right click of the mouse
Mu Helper BOT System
Marry System advanced Marry System to get a wonderful wedding with your love
Fenrir - Red, Blue, Black, Golden combination & Pets
Ring of Warrior for level 40 and 80
i wiecej..

 

Zapraszamy juz dzisiaj o 23:00 PL (22:00 UK)

 

www.dsmuonline.eu

www.dsservers.eu

 

Pozdrawiam

GoodGodd

Opublikowano

I w czym problem? server dziala. Start zapowiedziany byl ponad 2 tygodnie temu ale w temacie beta testy.

 

Zapraszamy do grania nie marudzenia :)

Opublikowano

Proponuje zamknąć serwer... powód ? Chyba każdy widzi...

Dzieki napewno poslucham twojej rady :)

Proponuje zrobić pożądną publikacje na wielu forach i ruszyć za pare dni .

Co to zmieni? (wsumie masz racje tak tez zrobimy od srody jesli chodzi o reklame, a jesli chodzi o zamkniecie serva to narazie o tym nie mysle) Server stoji mozna zawitac i pograc kiedy sie chce.

 

Szkoda ze ws nie bylo na testach z tymi radami, napewno by pomogly. Ale dzieki za info

 

Ale byliscie chciaz raz na servie??

Opublikowano

Tlumy jak narazie nie ma wolnego slota. :) Spokojnie od srody robimy reklamy.

 

Jak chciałeś osiągnąć wiele online? Jak gracze dowiedzieli się godzinę przed startem. Zero info, takie informacje powinieneś dawać tydzień przed ! :D 

Wydałeś kupę kasy na strone/ pliki chyba warto zrobić jeszcze raz głośny start? 

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Spriker dzieki za info i porade. Jesli bedzie taka potrzeba zrobim i taka opcje. Kasa niewazna, wazne zeby sie dobrze gralo.

 

Glosnego startu jeszcze nie bylo tak na prawde, pisalem o tym wczesniej. Byly beta testy szkoda ze nie bylo takiego poruszenia wtedy tylko teraz nagle sie ruszylo. Ale dobre i to, to tez nam wszystkim pomoze :)


Chcialem sie pozegnac niebede tutaj gral - szkoda . Dziekuje za mile spedzony czas na testach . Cya all moze gdzies moze  kiedys .

 

A mozesz powiedziec dlaczego?

Opublikowano

Spriker dzieki za info i porade. Jesli bedzie taka potrzeba zrobim i taka opcje. Kasa niewazna, wazne zeby sie dobrze gralo.

 

Glosnego startu jeszcze nie bylo tak na prawde, pisalem o tym wczesniej. Byly beta testy szkoda ze nie bylo takiego poruszenia wtedy tylko teraz nagle sie ruszylo. Ale dobre i to, to tez nam wszystkim pomoze :)

 

A mozesz powiedziec dlaczego?

 

Mam wrażenie, że jest to twój pierwszy serwer i trochę nie ogarniasz, nie osiągniesz żadnego sukcesu nie mając pomysłu :D Bez fejmu jestes nikim w tych czasach. 

Opublikowano

Hyhy, bez fejmu, to nie moja dziedzina raczej ten fejm.

 

Mam wrażenie, że jest to twój pierwszy serwer i trochę nie ogarniasz, nie osiągniesz żadnego sukcesu nie mając pomysłu :D Bez fejmu jestes nikim w tych czasach. 

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...