Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uniwersalny DMG Hack / WH by xGTRx ( Działa na Harvettia.pl )


Sheco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odpale to na Nygerii?

rasista :)

 

i tak odpalisz

 

Chyba tyle samo co i mi jak wstawiałem xD

http://prntscr.com/9tye5k

 

http://prntscr.com/9tyej2

 

No w sumie, dobre uniwersalne DMG.

moje w temacie jest od mieskantosa :P komplikowane z tym by Vito corleone xD

wiec najwidoczniej sam exile zajebal pliki  od mieskantosa :D

 

// ty tez chyba na niach robiles na teriosa xD

iD6cxP1.png


Opublikowano

W czym macie problem wrzucacie to na dysk d (w dupie macie gdzie jest client) odpalacie clienta i przed zalogowaniem zmieniacie nazwe folderu na ymir work

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

rasista :)

 

i tak odpalisz

 

moje w temacie jest od mieskantosa :P komplikowane z tym by Vito corleone xD

wiec najwidoczniej sam exile zajebal pliki  od mieskantosa :D

 

// ty tez chyba na niach robiles na teriosa xD

 

wtf?

Opublikowano

Jeżeli komuś nie chce się zmieniać co chwilę nazwy folderu to jest na to sposób. Pobieramy program notepad ++ (https://notepad-plus-plus.org/repository/6.x/6.8.8/npp.6.8.8.Installer.exe) instalujemy i otwieramy plik Harvettia.exe. Następnie wciskamy Ctrl+F i szukamy "D:ymir work". Literkę D zmieniamy na każdą inna jaką tylko chcemy i zapisujemy. Tak to powinno wyglądać po zmianie http://iv.pl/images/12360576279900929578.jpg

 

 

Opublikowano

Z dzisiejszą aktualizacją na serwerze Harvettia.pl mając WH przy ładowaniu gry (jak już jest ten paseczek co ładuje grę) wywala do pulpitu powtarza się robilem również na lapku :D też to samo, wiec zostalo zabezpieczone :D

WH mogę odpalić jedynie na starym kliencie :D

Opublikowano

Wszystki HAKI padły team Harvettia.pl zrobił aktualizację która zablokowała oba hacki ! WH/ DMG HACK po zabawie :D

Kurde a tak metki lałem..ze normalnie dłużej trwało podnoszenie dropu niż bice metka xD

Pozdrawiam JPbounce z Harvetti !

Myslę, że uda wam się naprawić :D

Pozdrawiam raz jeszcze ELO narka :D

Opublikowano

PS: Tak w ogóle chłopaki ten spam co robicie NIE DZIAŁA NIE DZIAŁA

To wiecie dlaczego ?

BO w tym pliku pisze "zmień nazwę po wlączeniu klienta na ymir work"

a problem tkwi w tym, że to "ymir work" ma być pisane z dużej literki po prostu zrobil błąd tworca :D 

Poprawka: Zmień nazwę po włączeniu klienta na Ymir Work

z dużych liter ma być napisane

Pozdrawiam :D

Opublikowano

z dzisiejsza aktualizacja nie działa wh ani nic innego, po zalogowaniu wywala metka :( szkoda a tak fajnie sie latało na wh..

testowałem teraz i działa :) wiec coś źle robisz 

iD6cxP1.png


Opublikowano

To chyba kolego nie masz spatchowanego :). Poza tym co można robić źle, odpalić metka zmienić nazwę folderu i zalogować się do gry. Na starym kliencie działa na obecną chwilę nie. Jak działa u ciebie to podaj sposób jak ty to robisz jestem bardzo ciekaw czy różni się od mojego ^^.

Opublikowano

Mi śmiga świetnie tylko, że Ja nie aktualizowałem Harvetti.pl 

Mam wersję prawie, że najnowszą i lecę na WH :D

Jedynie dungów nie mogę robić na WH gdyż Koval cwaniaczek dodal mapkę dungów a żeby ją mieć muszę zaktualizować harvettię.pl do najnowszej wersji, ale wtedy DUPA Z WH :D

Polceam na następny raz zrobić kopię harvetti.pl :3

ELO ! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...