Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z pluginem AutoIN na serwerze - łączenie nie powiodło się.


Drejkus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z autoin :c.

Jak wchodzę na serwer wyskakuje mi taki błąd:

UWAGA TO SERWER LOBBY (NIE BUNGEE JEŻELI NIE DA SIĘ NA LOBBY TO MOGĘ TEŻ NA GŁÓWNY SERWER, ŻEBY TYLKO DZIAŁAŁO!

 

Błąd: 5929414533081681468093.png

 

Jest to najnowszy pobrany stąd:

https://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/

O to logi serwera:

http://hastebin.com/gaqavotugo.vhdl

Config AutoIn:

http://hastebin.com/ditilevitu.vhdl

Wersja Authme:

3.4

Authme:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/authme-reloaded/

@GotoFinal

Opublikowano

1. pobierz najnowszą wersje AuthMe, aktualnie to 5.0-beta3

 

2. ustaw online mode true w pliku server.properties na serwerze lobby

 

3. wgraj też plugin AutoInAuthMe.jar który znajduje się w paczce którą pobrałeś z pierwszego linku.

 

 

===

 

z logów które zapodałeś, wyczytać można

[AutoIn] You have server protect enabled but you don't have any auth plugin! This option will not work...

znaczy to tyle, że plugin nie widzi żadnej wtyczki na logowanie, bo albo tak ustawiłeś w configu pluginu AutoIn, albo wersja pluginu AuthMe jest nie wspierana.

 

tak, popełniłeś dość częsty błąd w konfiguracji pliku config dla pluginu AutoIn, ustawiłeś siłowe wyłączenie dla pluginu AuthMe, tzn. że plugin AutoIn nie będzie widział pluginu AuthMe i będzie go ignorował, tak jak by go nie było

      ForceDisable:
        ProtocolLib: false
        Skript: false
        AuthMe: true
        LogIt: false
        XAuth: false
        LoginSecurity: false

wartość AuthMe ustaw na false i będzie ok.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

dobra to usuń cały plik config pluginu AutoIn

i wtedy włącz serwer

 

Odpowiedz mi jeszcze na pytanie, wchodzisz na serwer przez port 25565 czy przez port 25551?

wejdź przez port 25551 i sprawdź czy działa.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Trudna sprawa. w server.properties ustaw online mode false, żeby rozwiązać ten problem, lecz AutoIn wymaga aby online mode było na true.

 

coś musiałeś zrobić nie tak, będzie trzeba zacząć od początku : P

 

===

 

Dobrze że port serwera to 25551, widziałem go w logach które podałeś up.

 

Ja się pytałem czy ty łączysz się z serwerem wpisując w swoim kliencie minecrafta ip:

 

a ) <ip.serwera>:25551

czy

b ) <ip.serwera>:25565

 

Na dodatek nie prosiłem Cie o usuwanie całego pluginu, tylko całego configu, czyli tego co już ustawiłeś w pliku konfiguracyjnym pluginu AutoIn.

 

A i pamiętaj że plugin AutoIn bez problemu powinien działać na wersji minecraft 1.8.8 : )

poza tym na wersji 1.8.8 większość różnych kraszerów została naprawiona.

Także ten, polecam się na przyszłość, no i cześć : )

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Mam domene kiedy dopisuje port nie działa...

Co do usuniecia pluginu to usunąłem config nie cały plugin....

Nadal nic nie pomogło...

Opublikowano

1. pobierz najnowszą wersje AuthMe, aktualnie to 5.0-beta3

 

2. ustaw online mode true w pliku server.properties na serwerze lobby

 

3. wgraj też plugin AutoInAuthMe.jar który znajduje się w paczce którą pobrałeś z pierwszego linku.

 

 

===

 

z logów które zapodałeś, wyczytać można

[AutoIn] You have server protect enabled but you don't have any auth plugin! This option will not work...

znaczy to tyle, że plugin nie widzi żadnej wtyczki na logowanie, bo albo tak ustawiłeś w configu pluginu AutoIn, albo wersja pluginu AuthMe jest nie wspierana.

 

tak, popełniłeś dość częsty błąd w konfiguracji pliku config dla pluginu AutoIn, ustawiłeś siłowe wyłączenie dla pluginu AuthMe, tzn. że plugin AutoIn nie będzie widział pluginu AuthMe i będzie go ignorował, tak jak by go nie było

      ForceDisable:
        ProtocolLib: false
        Skript: false
        AuthMe: true
        LogIt: false
        XAuth: false
        LoginSecurity: false

wartość AuthMe ustaw na false i będzie ok.

Nah, AuthMe 3.4 to lepsza opcja, AuthMe 5.x jest zjebane jak nie wiem co i autorzy mają to gdzieś.

 

 

Co do autora tematu...

Musisz mieć AutoIn na bungee i lobby, + skonfigurowane sockety i podpięte pod MySQL. Jak będzie jakiś problem to tu napisz wklejając: logi z bungee i lobby, i config AutoIn z bungee i lobby. (używając pastebin lub pokrewnych)

ugh, wracam udawać że piszę nową wersję z wygodniejszą konfiguracją podczas gdy tak naprawdę gapię się w intellij na kod diorite udając że je tworze.

1438614356923701010629.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...