Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Csyt2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc Wam , mam kilka pytan zwiazanych z csyt2 a wiec zacznijmy

 

1. od ponad 3h kiedy sie loguje od razu jak wchodzi postac juz miasto widac to kicka mnie czemu?

 

2. sciagnalem wstawke hfaua z oddzielnego tematu i widze wylacznie bronie ludzi , ktorzy sa w zlotych i platynowych hwangach czemu?

 

3.na kliencie mam blad tzn mam 7 kwadracikow a to jest chyba blad . czemu?

 

4. byl kiedys temat z kleintem chyba na sddlongju tylko zagubil sie w tonie spamu , moglby mi ktos podac link z gory dzieki

 

pozdrawiam i licze na szybka odpowiedz.

Opublikowano

1. Zbugowana Postać... Jak będziesz widział mapke to szybko naciśnij "i" i zmień zbroje / Brón itp

 

2. Jeszcze raz zainstaluj

 

3. Zainstaluj chiński język i podaj mi screena to powiem co jest

 

4. Nie wiem...

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

1.nie udaje mi sie kliknac ;/ klikam i nic eq zostaje to trzeba czekac chyba z sekunde jak sie zdejmie a miasto jest ulamek sekundy . wiec nie ma szans

 

2. k zrobie to jak bede mogl juz normalnie grac

 

3.http://img522.imageshack.us/i/1klient.jpg/

- 1 klient csyt2

 

http://img39.imageshack.us/i/2klient.jpg/

- 2 klient tu zmieniam mc ( klient sdlongju)

 

4. ten 2 klient z ss to jest wlasnie ten znalazlem ten temat

Opublikowano

1. Zaloguj się nocą około 24-1 i wyjdź poza miasto

2. Wklej to do folderu pack

3.Zainstaluj pakiet języków Wschodnich

cooltext459401035.gif

cooltext459401348.gif

Opublikowano

1. ok a czy nie wyrzuci mnie? bo to tez moze dlatego ze jest status full na modzie ( sprawdze dzis w nocy kolo 3-4 nie powinno byc duzo ludu)

 

2.wkleilem jak jeszcze dzialalo widzialem jedynie w sklepach zlote hwangi na ludziach nie

 

3. yy to jest najdziwniejsze polaczylo mi na chinskim zrobilem new postac taka na chwile zeby posprawdzac wyglad , i all sa na bialo ... juz nie widac samych mieczy tylko wszyscy na bialo ci co maja zlote i platynowe hwangi

Opublikowano

1. Próbuj odwoływać konia i przeciążyć łącze Tzn. Odpal pare razy Youtube i wciskaj ctrl +h. U mnie działą :)

 

2. Ponieważ widać tylko ikonke w eq. To jest bo to, by widzieć bony w itemkach na 90 :) Noszonych rzeczy niestety jeszcze nie widać .

 

3.7 Kwadracików... Błąd połączenia serwerem chyba. Ściągnij ftp://www.csyt2.com/csyt2login.rar <-- Nie dam skana, bo to strona producenta. Jak znajdzie Ci wir w csyt2.exe czy jakośtak nie przejmuj się. Antywir nie rozpoznaje kodu i uznaje go za błędny.

 

4. To nie moja brocha :D SOrki :D

43242342423.jpg]
Opublikowano

odp do gutexa

 

1. nadal nic ,,, nie wiem czemu ale w ogole mi to nie laguje

 

2.a widzialem na kilku filmikach na yt jak polacy latali w zlotych i platynowych hwangach ...

 

3. klient juz mi sie wlacza ;) teraz potrzebuje tylko odbugowac postac

Opublikowano

Co do kickania postaci... Tak jak upy mówili. Zalogować się gdzieś tak o 1 w nocy i wtedy da się spokojnie wyjść. Może wcześniej też się da zależy ile ludu. Ja tak odbugowałem 3 postacie, więc działa;p

Opublikowano

tak ten sposob dziala dzieki Wam :] odbugowalem teraz kiedy bylo busy a nie full dzieki jeszcze raz all za rady.

Opublikowano

refresh ... znow mi sie bugnela postac i nie moge jej odbugowac ! a jest 2 w nocy i jest serv '' NORM '' wiec nie kminie , prosze o pomoc.

Opublikowano

To rób jak Ci wyżej napisałem. Mi się to udaje nawet gdy jest full ^^. Odrazu przy ekranie jak łąduje sie wciskaj ctrl+h z odstępem co 0,5 sek :) Powinno pójść

43242342423.jpg]
Opublikowano

UmcUmc

Tak jak ja mówiłem...

 

Jak będziesz widział mapke to szybko naciśnij "i" i zmień zbroje / Brón itp

 

Mi ten sposób zawsze pomaga

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Co do sposobu vitrona , niestety az takiego refleksu nie mam , bo mapka jest okolo sekundy i nie mam szans probowalem raz mi sie udalo zdjac zbroje i nic nie zdjela sie :( zaraz sproboje sposob gutexa tylko njagorsze jest to ze nie potrafie obciazyc internetu :[

 

@edit dzieki gutex :] sposob dziala

Opublikowano

To juz jest zenada ... postac mi sie poraz kolejny bugnela pogralem 30 minut i teraz nawet to ctrl + h nie dziala ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...