Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Co Zrobić Żeby Kowal Ulepszał Za 0Yang?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TUTORIAL

Siema , dzisiaj wam pokaże co zrobić żeby kowal ulepszał za ile chcecie ... Najpierw tak uruchamiacie serwa wchodzicie w Navicata łączycie się z waszą bazą Mysql przechodzicie w player>refine_proto i tam macie tabele:cost i w tej tabeli pisze ile kasy kowal zabiera za

ulepszenie....Jeśli chcemy żeby ulepszał za darmo wpisujemy 0 jeśli chcemy żeby ulepszał np. za 1kk to piszemy 1000000 możemy oczywiście jak chcemy tak to powinno wyglądać :

http://img204.imageshack.us/i/xds.jpg/

Licze na + :)

reymysterio-sygnatura-psdcopy.png?t=1258734964
Opublikowano

bylo i stare...

kazdy o tmy wie jak zaklada serv

49591863631244318077.png

 

Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na PW.

A chcesz dostać odpowiedź? To czytaj uważnie


  1. - Nie zaczynaj zdania od "ej" "ty" itp.
  2. - Zdanie zaczynaj od dużej litery.
  3. - Nie rób błedów ort..
  4. - Brak polskich i literówki jeszcze ujda .

Nie zgadzasz się się z powyżej przeddstawionymi pkt?

To NIE pisze i nie zawracaj mi głowy!

Opublikowano

Za to że każdy początkowy twórca serverów zna to , Niepotrzebny temat ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...