Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego mam tylko taką ilość FPS w Minecraftcie?


┼madaxas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo mam problem z mc otóz mam dwie karty garficzne w lapku jedna intel a druga amd do gier, przypisałem javie wysoki priorytet ale i tak mam 50 fpsów.Jak mam przypisac karte graficzna AMD do mc ?Wiem ze  nie jest przypisana bo 50 fpsów napewno bym nie mial bo w innych grach takich jak LOL mam 200 fps na high wiec eldo ale c**j tam jak przypisuje wiecej ramu i klika Play to mi sie mc nie wlacza tylko wraca do tego normalnego okienka. joł

Opublikowano

elo mam problem z mc otóz mam dwie karty garficzne w lapku jedna intel a druga amd do gier, przypisałem javie wysoki priorytet ale i tak mam 50 fpsów.Jak mam przypisac karte graficzna AMD do mc ?Wiem ze  nie jest przypisana bo 50 fpsów napewno bym nie mial bo w innych grach takich jak LOL mam 200 fps na high wiec eldo ale c**j tam jak przypisuje wiecej ramu i klika Play to mi sie mc nie wlacza tylko wraca do tego normalnego okienka. joł

Moglbys przypisac 64GB ramu do MC i to ci nie zmieni ilosci FPS jak np przypiszesz 2gb.... Daj screenshota z F2 wlaczone.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Moglbys przypisac 64GB ramu do MC i to ci nie zmieni ilosci FPS jak np przypiszesz 2gb.... Daj screenshota z F2 wlaczone.

http://screenshot.sh/owoZdc8I5mMYJ , teraz widze ze ta karta AMD jest przypisana do mc ale nie mozliwe zeby bylo tak mało fps, na starym laptopie który byl 10x gorszy ktory nawet nie mial karty garficznej do gier i 3gb ramu miałem tyle samu fps a ten laptop jest nowy i w innych grach tak jak mowilem mam po 100-200 fps @razor3254

Opublikowano

http://screenshot.sh/owoZdc8I5mMYJ , teraz widze ze ta karta AMD jest przypisana do mc ale nie mozliwe zeby bylo tak mało fps, na starym laptopie który byl 10x gorszy ktory nawet nie mial karty garficznej do gier i 3gb ramu miałem tyle samu fps a ten laptop jest nowy i w innych grach tak jak mowilem mam po 100-200 fps @razor3254

Masz java 32bit co oznacza ze nie mozesz przypisac wiecej jak 2gb chyba oraz masz przypisane tylko 500mb (Conajmniej 1GB przydalo by sie jak generujesz nowa mape).

 

Znajdz folder MC i wklej te 2 pliki .txt. Sam z nich kozystam i mi dobrze chodzi na laptopie. Mozliwe ze masz jakas opcje zo zrzera FPSy wlaczona:

 

DL:

https://mega.nz/#!2pUEyCyY!q2OadpJs2Ipj6yVcgr99wERjDKA497Tt4Kyn7s8hNXg

Scan:

https://www.virustotal.com/en/file/48a943bc9e66d452af4a60a8ee64aa404625a44a845886ab18b91e5eaae07b50/analysis/1453310079/

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

 

Masz java 32bit co oznacza ze nie mozesz przypisac wiecej jak 2gb chyba oraz masz przypisane tylko 500mb (Conajmniej 1GB przydalo by sie jak generujesz nowa mape).

 

Znajdz folder MC i wklej te 2 pliki .txt. Sam z nich kozystam i mi dobrze chodzi na laptopie. Mozliwe ze masz jakas opcje zo zrzera FPSy wlaczona:

 

DL:

https://mega.nz/#!2pUEyCyY!q2OadpJs2Ipj6yVcgr99wERjDKA497Tt4Kyn7s8hNXg

Scan:

https://www.virustotal.com/en/file/48a943bc9e66d452af4a60a8ee64aa404625a44a845886ab18b91e5eaae07b50/analysis/1453310079/

Dobra dzieki skopiowalem te pliki do mojego mc i teraz mam 160 fps troche dziwne bo wszystkie animacje sa na ON etc.Ale dzieki ze pomoc

Opublikowano

A wersja optifina ma cos do tego czy raczej nie?

Do mojego pliku nie powinno. Uzywam go na wszystkich paczkach z modami od 1.6.4 do 1.8 i dziala ok. Czasami sie odleglosc renderowania zmieni lecz to mozna samemu ustawic.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...