Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt na wiadomość ze zmienną z hostingowego itemshopu


Ziom3k666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W itemshopie na hostingu na którym jest postawiony serwer jest dostępna zmienna "@p" która analogicznie zmienia się na nick gracza który się wpisuje podczas kupna. Chciałbym aby po zakupie np. vipa wyświetlała się wiadomość z nickiem wpisanym podczas zakupu.

 

Komendy które były by wykonywane przez konsole (ustalone w panelu is):

 

pex user @p group set Vip

wiadomosc @p 

 

-------------------------------------

 

Zamiast tego "@p" wstawiał by się nick gracza i wyszło by coś takiego /wiadomosc Steve52

I po wykonaniu takiej komendy wyskakuje broadcast np. Gracz Steve52 zakupił range Vip. Dziękujemy !

 

 

Głównie chodzi o to aby w broadcast wsadzić jakoś to "@p", aby wiedzieć kto kupił vipa

 

Myślę że w miarę jasno to wytłumaczyłem i proszę o pomoc :)

 

~ Pozdrawiam !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

"@p" która analogicznie zmienia się na nick gracza który się wpisuje podczas kupna. Chciałbym aby po zakupie np. vipa wyświetlała się wiadomość z nickiem wpisanym podczas zakupu.

 

Poproszę o dokładniejsze informacje o co tutaj chodzi bo nic nie rozumiem ._.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Chciałbym stworzyć komende w Skripcie która pozwalała by na wyświetlenie wiadomości z nazwą gracza wpisaną podczas zakupu na itemshopie. Teraz chyba jaśniej. Mogę dodać polecenie do wykonania "broadcast vipa zakupił gracz @p" ale ja chce zrobić włany design wiadomości

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...