Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaki sposób pozbyć się ddosów oraz botów z serwera? Plugin.


WojoxTV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam na serwerze DOSSY ktos robi bardzo dużo kont o różnych nickach w krótkim czasie. Nwm co mam zrobićpomocy zaden anty bot mi nie działa POMOCY daje like

Opublikowano

Wgraj najnowszy paperspigot...

Oczywiście jak masz 1.7.10 to wgraj najnowsza wersje 1.7.10 :)

A możesz jaśniej miałem kiedyś serwery ale z takim czymś spotykam się pierwszy raz

Opublikowano

paperspigot to silnik wpisz sobie google i wpisz sobie w google i go zmien...

Jezeli nie ogarniesz pisz na pw a tam ci podam ts3 i pogadamy (nie lubie pisać na pw)

Opublikowano

@WojoxTV Zależy jakie to ataki jeżeli DDOS'y to nic z tym nie zrobisz możesz zdać się na łaskę konkurencji albo na jakieś działania ze strony hostingu. Na boty wystarczy wgrać pierwszy lepszy plugin. A paperspigot na wersjach starszych niż 1.8 nie jest już wspierany musisz znalezć silnik który jest odporny na ataki tego typu chodzi mi tu o crashe serwera.

Plugin jest wydajniejszy ! Rozumiesz to czy przewinąć od noooowa ! Ostrożny bądz i uważaj na skrypty !

 

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...