Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xTremCraft >> reaktywacja : poszukuję Sponsora/ów i technika/ów


MKMethosPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bardzo chętnie dołączę się jako technik i 'webmajster' (xD). 

 

Od razu mówię że nie jestem programistą java. Piszę skrypty zaawansowane ale nie pluginy. Umiem dobrze je konfigurować, miałem swoje serwery (doświadczenie)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to PW :)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Nie polecam.
Ten pan to zwykły złodziej i hejter. Nie potrafi zrobic nic swojego tylko wszystko zerznie z neta, albo ukradnie komus mape z serwera.
Zero doswiadczenia, brak kultury oraz znajomości gramatycznej i ortograficznej.
Dowodzik: http://www.mpcforum.pl/topic/1423672-dcraft/page-5

/ ssy: http://imgur.com/a/bjkyZ

bannergif.gif

Opublikowano
brawo brawo! Wreszcie odnosisz się w miarę z szacunkiem do mnie ;)

 

Nie jestem złodziejem, gram FAIR, ty zniszczyłeś mi serwer i lobby, więc ja pobrałem twoje lobby HETERZE, bo to ty pierwszy rzuciłeś się na mnie, że ja niby papuguje twój serwer, gdzie go nigdy wcześniej na oczy nie widziałem, a potem wysyłałeś kolegów i reklamowali twój serwer na moim. Poszło chyba z 6 banów + IP.

 

Poza tym ja mam 18 lat a ty 12 i ty niszczysz serwery (kanał YT ).

 

Są na ciebie dwa słowa: Przemądrzały Gimbus.

Opublikowano

@up Te słowa skieruj do siebie. Prosiłem o koniec wojny, ty zatem rzucałeś się na mnie. Gdy nie dotarło, dostałeś to co dostałeś.
Więc radzę Ci zakończyć bo to co Ty wyprawiasz niszczy tylko i wyłącznie Twoją reputacje. Tyle mam do powiedzenia.
/edit
ok


Nie jestem złodziejem, gram FAIR, ty zniszczyłeś mi serwer, więc ja ukradłem ci lobby HETERZE    

bannergif.gif

Opublikowano
Czy ja coś robię ? To tobie padł serwer.

 

A poza tym, czy tak się zachowuje użytkownik MPC Forum ?

 

Jesteś zbyt niewychowany i niekulturalny na to, by mieć jakąś rangę.

 

Ja sobie nie niszczę reputacji, tylko ty mi i dobrze o tym wiesz, bo gdyby było odwrotnie, to byś się nie odzywał, a ja walczę o swoje i o sprawiedliwość tak nie może być.

 

PS. Zgłaszam cię, bo robisz mi OFFTOPIC i FLAMEWAR a poza tym, nazywasz mnie hejterem hejtując bardzo inteligentne.

 

d031379a629d.png

Opublikowano

OFFTOPIC - rozmowa nie na temat 

 

w tym temacie szukam sponsora i technika a nie 12-latka do sprzeczki 

 

FLAMEWAR - wyzwiska , kłótnie.

 

coś jeszcze masz do powiedzenia ? 

 

PS. Tak, zareklamowałem się pod twoim filmem, bo ty to zrobiłeś wcześniej, tak samo jak spamowałeś na moim forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...