Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam modyfikacji do reaktora atomowego lub jądrowego.


klosowskipl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam chłodzenia do reaktora jądrowego/atomowego bym bardzo wydajny w energie i by chłodzenie się nie skończyło bardzo proszę o pomoc

banner-3.png

Opublikowano

Hmmmm... Z tego co pamiętam to takim modem był ICBM oraz BigReactor CHYBA.... 

qNr1l5S.png
Pomogłem/Spodobał Ci się mój post?
Jeśli tak możesz dać Polubić dany post!... Dzięki.

Opublikowano

RotaryCraft - Najlepszy to reactor fuzyjny ale mod dodaje dużo reaktorów i generatorów itp.

Mekanism - Jest nowo dodany reaktor ale nie znam dokładnie jego działania.

BigReactors - Reaktory i turbiny, ogólnie reaktory zużywają dużo paliwa (yellorium który można zamiennie stosować z uranem z IC2) a turbiny mało tylko że jedna turbina daje max (chyba bo nie pamiętam) 28.000RF/t A wystarczy do niej mały reaktorek. A chłodzenie zalewasz w reaktorze tylko raz i nie bawisz się w dokładanie jak w IC2, tylko z tą różnicą że chłodzenie w IC2 to item a tutaj to ciecz lub blok, możesz chłodzić płynnym redstone lub cryotheum czy też blokami diamentów.

 

IC2 to industrial craft 2.

Jak chcesz więcej info to pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...