Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Fms +0 Sr 42 Um -12


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Przedstawiam Wam Mojego FMS SR 42 Którego dziś jakimś fartem Dropłem jakąś godzine temu jak biłem metka xD.

 

SS:

profms.png

 

Screen Zrobiony na serwerze Arkantes może być wart z 35kk? albo z 40kk?

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

zrob na+9 i wloz kd woja i smierci+4;p i sprzedaj za 160kk

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

No,no ladny... Gz ;)

Za 30kk sellniesz, tylko musisz troszeczke powystawiac sklepiki ;]

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Opublikowano

A ja bym go nie sprzedawał tylko zostawił na expa.

Potem dopiero bym sellał.

Rób jak chcesz :)

Opublikowano

zrob do +4 u kowala hmm xD nie radzilbym ale do +2 mozesz sprobowac potem bodziami i sellasz za 50 kk :D

Edit:D @ mlodygd ale czy ja pisalem ze +9 -.- ?

napisalem ze do +4 -.-.-.-

Chelsea <33

Opublikowano

@up nie badz smieszny fms+9 42% srednie za 50kk? widac jak sie znasz na cenach

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano
@up nie badz smieszny fms+9 42% srednie za 50kk? widac jak sie znasz na cenach

 

Ten co sie zna do fms pod expa kd woja wkładać ....

 

@topic fms piękny za 20 kk + pójdzie

Opublikowano

@up zależy dla czego i dla kogo taki fms z kd+4 (do expa) 70kk

a z kd woja+4 i smierci 150kk minimum taki fms tylko dla sury wp, bm lub bodego bez konia czy mentala ktory lubi szybciej machac z buta

ja bym preferował wsadzanie kd woja i smierci+4 i fms gitesik 150kk sprzedasz :)

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

Jeździj na Metiny zarób kasy na bodzie żeby FMSa na +5-6 Zrobić - Exp nim do 45 na 45 znowu ulepszaj aż do +9 dojdziesz.

 

+0...? Teraz to tak za 30kk pójdzie natomiast +9 z KD +4 do Expa (Krytyka i przeszywki, ew. Potwora) tak ze 120kk (jak trafisz na Bogatego WePa to nawet za 150kk)

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

z kd do expa 150kk? nie badzmy smieszni chyba dodales o polowe za dużo jak fms+9 35%srednie kd+4 35kk kosztuje oczywiscie kd do expa a za to fms+9 35%srednie kd woja i smierci+4 80kk więc widać różnice, prawda?:)

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

Z powodu obrażeń umiejętności cena spada o jakieś 2 albo 3kk. Weź pod uwagę poziom ulepszenia tejże broni. Najlepiej zainwestować w magiczne metale i ulepszyć na +9 co pozwoli ci na zarobek hmm...45kk ;D

extremoonesignature1.jpg

inextremousek.jpg

Opublikowano

Witam Przedstawiam Wam Mojego FMS SR 42 Którego dziś jakimś fartem Dropłem jakąś godzine temu jak biłem metka xD.

 

SS:

profms.png

 

Screen Zrobiony na serwerze Arkantes może być wart z 35kk? albo z 40kk?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...