Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze stworzeniem serwera hamachi - wyskakiwanie błędu po IP.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem założyć prywatny serwer na modach. Gdy wpisuje ip z Hamachi do server.properties i klikam start.bat wyskakuje błąd. Gdy klikam na plik forga konsola się włącza i po chwili wyłącza.Prosze

pomóżcie. :(

post-1285488-0-50944700-1453138296_thumb.png

 

Opublikowano

Zmień silnik na KCauldron

https://tcpr.ca/downloads/kcauldron

zmień nazwę silnika z kcauldron.. na "serwer.jar"

 

 

Zmień plik startowy na inny, tzn. pobierz go stąd

http://speedy.sh/zTEUq/starter.bat

skan

 

przenieś plik starter do tego samego folderu co plik serwer.jar

 

kliknij prawym na plik starter i wybierz uruchom jako administrator

 

pamiętaj też żeby powyłączać wszystkie zapory windowsowe, wszystkie anty-virusy i jak dalej nie będzie działać, to przeinstaluj jave, sam nie wiem po co : P

 

a pole ip zostaw po prostu puste, hamachi też powinno działać jeśli tak zrobisz, ale nie koniecznie, czasem może wymagać wpisania ip z hamachi.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Serwer działa mogę wejść na komputerze, na którym jest postawiony serwer,ale nie mogę wejść na niego z innego komputera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...