Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki opłaca się zrobić tryb serwera? SkyBlock lub SkyWars?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam prośbę napiszcie jaki typ serwera by wam pasował skywars czy pvp... czekam do godz 15 :D

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

W większości przypadkach serwery PvP to już robią się nudne, bo właściciele nie dodają do nich ciekawych rzeczy do PvP, aby tryb się dalej rozwijał lub po jakimś czasie się nudzi dla każdego tryb PvP i dlatego proponuję postawić inny tryb. 

Opublikowano

Trudna decyzja...

Podam argumenty;

Skywars:

-Masz dobrą reklamę, bo nie zagrasz w tą grę bez 8-lub więcej osób.

-Dobrze budujesz

-Załatwisz na to dobre, spolszczone pluginy.

 

PvP

-Też musisz mieć dobrą reklamę,

-Super budowniczego, który zbuduje całą mapę

-Pluginy też, i to pewnie jeszcze trudniejsze, w szczególności na dodatki

 

Ja bym był za PvP

Co bym tam dodał?

 

*Skrzynki do otwierania mogące dropnąć z treasure-chesta

*Klucze do otwierania mogące dropnąć z treasure-chesta lub gracza

*Zwoje do robienia eq z różnych materiałów

*Ulepszacz kowala na małym % szansy na ulepszenie, dodatkowo "Utrwalenie" i porażka, czyli

+1 = 75% szans na ulepszenie, 25% na utrwalenie (nie można dalej ulepszać)

+2 = 50% szans na ulepszenie, 35% na utrwalenie, 15% szans na porażkę (zniszczenie)

itd. aż do +10

 

Można do tego dodać "zwoje ulepszania", że ma się 100% szans na ulepszenie ;)

100% do +5 można będzie kupić lub dropnąć z graczy,

a np; +6 aż do +10 będzie można zdobyć kupując w item-shopie itp.

 

*Magazyny

Nie może być z działkami, tak już jest wszędzie.

Zrób NP; magazyn. do kupienia lub wylosowanie w skrzynce

A tam masz skrzynke ktorą otwierasz kiedy chcesz, i masz tam swoje itemy

(ją możesz mieć w enderchescie)

Ew. 1 pole magazynu = 1 lvl

 

*LvL'e

Można ustawić tak, iż za lvl dostajemy:

1 = +0.5 DMG

2 = +0.5 HP

3 = +0.5 DMG

4 = +0.5 HP

 

I tak ciągle ;)

 

Więcej pomysłów nie pamiętam,

Boże mi to wybacz.

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

Opublikowano

Ja jestem za dobrym pvp.

 

DOBRE PVP jest zawsze mile widziane a ciekawe areny i pluginy zrobią swoje.

 

@UP

ulepszanie (kowal) było by fajne jednak z graczy i skrzynek można by dropić materiały bez których nie da się ulepszyć (i tu jest sms shop, można by dać takie przykladowe materialy do sms shopu. )

 

super budowniczy - ładne areny to nie wszystko. musza byc też ciekawe w używaniu, np. tajne przejścia lub dziury z lawą w podłodze.

 

lvl- bardzo dobry pomysł.

 

magazyn - skrzynia kresu na pasku wyboru (dla vipów lub stałych graczy* wieksza )

 

 

skrzynki na klucze - 3 rodzaje skrzynek słaba dobra i epicka, słaba 10% szans na drop z graczy, dobra 3% a epicka 1%.

 

no i sms shop i sklep

 

sklep za walute np. złote monety (normalne pieniądze tylko zmieniona nazwa ) w którym będą normalne itemki(zbroje, mikstury i miecze)

 

sms shop (lub sklep za walute premiu(za kase) zaklęte miecze, zbroje, materiały do kowala i klucze do skrzynek)

 

 

JEŚLI POTRZEBUE KTOS DOBREGO BUDOWNICZEGO TO CHĘTNIE POMOGĘ

Opublikowano

ja jestem za serwer PvP.

Jeśli będzie fajny to napewno będem tam grać :)

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Opublikowano

Nie wiesz o czym zrobić serwer - nie rób go, ło matko czy to takie trudne? Na co komu kolejny serwer robiony "na siłę". On ma tobie odpowiadać, a nie graczom, na co ci skyblock jeśli tobie się to nie podoba? #Żenadix

Opublikowano

Według mnie możesz zrobić i Skyblock i SkyWars. Obydwa tryby są bardzo interesujące, oraz mogą przyciągnąć dość dużą ilość osób :)

 

Wątpię aby kolega na górze chciał od razu robić sieć serwerów z SkyBlockiem jak i SkyWarsami, ten pomysł byłby dobry gdyby miał stałych graczy :)

 

 

@topic

Proponuje dobry serwer ChestPvP:

-Ogromna mapa

-Skrzynki z itemkami, bez koxow same refy miecze, kawalek seta z jakimiś enchantami np. prot 2.

-Na start czysty żelazny set i żelazny miecz i luk flame 2

-Za każde zabójstwo +10 kredytów.

-Na spawnie ulepszenia do setow za wyżej wymienione kredyty

-I oczywiście epicka reklama :)

­7RD0K.png

Opublikowano

Skywars zawsze łatwiej będzie zrobić + wystarczy być budowniczym 6/10 + rangi się sprzedają.

Jeżeli miałeś już kontakt z tworzeniem serwerów i jakimś pluginem na skywars to ci to wyjdzie chociażby niewiem co. (pomijam reklamę itp)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...