Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę połączyć się z ftp i mysql


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Chciałem z kolegami zagrać na hamaku,kiedyś bawiłem się w to  więc większego problemu nie było.Ale nie mogę się połączyć z ftp na fillezili i mysql.Dodam,że na żadnym gotowcu nie mogę się połączyć.

-porty mam odpalone,

- etc/rc.d/netif restart wpisane

-zapora i antywirus offnięte,

-wszystkie zbędne programy off,

-sysinstall dobrze skonfigurowany,

-komunikat przy filezilli:

Status:    Łączenie z 25.103.34.100...
Odpowiedź    fzSftp started, protocol_version=4
Polecenie:    open "[email protected]" 22
Błąd:    Połączenie zakończone po 20 sekundach nieaktywności
Błąd:    Nie można połączyć się z serwerem

W czym tkwi problem?

Siec wybrana hamachi network interface 

po wpisaniu /start również nie działa

 

Pisać pod tematem lub gg:49278790

 

 

 

 

 

PS.W razie złego działu proszę przenieść

Opublikowano

Skorzystaj z WinSCP jest prostszy w obsłudze, 

Protokół pliku : SFTP 

Nazwa hosta : twój adres z hamachi z końcówką .100

Numer portu : 22 

nazwa : root

hasło : takie jakie masz ustawione do swoich plików :)

 

Czasem jest tak, że na połączenie trzeba czekać chwilkę dłużej :) dla tego najlepiej od razu zapisać nazwę i hasło :) zaloguje cię z automatu jak będziesz musiał czekać chwilkę dłużej :)

Opublikowano

Skorzystaj z WinSCP jest prostszy w obsłudze, 

Protokół pliku : SFTP 

Nazwa hosta : twój adres z hamachi z końcówką .100

Numer portu : 22 

nazwa : root

hasło : takie jakie masz ustawione do swoich plików :)

 

Czasem jest tak, że na połączenie trzeba czekać chwilkę dłużej :) dla tego najlepiej od razu zapisać nazwę i hasło :) zaloguje cię z automatu jak będziesz musiał czekać chwilkę dłużej :)

 

Ok,ale mysql też nie łączy ;/

@bartek1111120

Opublikowano

Jak chcesz, to współdzielisz mi ekran, na skype albo współdzielisz system na teamWieverze, pomogę ci. Ale to dopiero pod wieczór, mam kilka rzeczy na głowie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...