Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna prezentacja, orginalne tło, troche Ci się obrazek zbugował na górze  :v  :v

 

@topic

Czy polplytki dzialaja, nie buguja sie tak jak w innych pluginach z akcją ruszania sie?

aktualnie zalecane jest uzywanie dywaników.

 

 

EDIT: Po sprawdzaniu tak nie działa z płytkami zaraz edytuje opis i dodam ze sie buguja płytki

Opublikowano

Bardzo fajnie by było gdybyś dodał jakieś ss do tej prezentacji ;)

 

Takie małe 'ale': Troszkę to będzie denerwujące jeżeli ktoś zbuduje sobie domek, podłogę wyłoży czerwonym dywanem i chodząc po domku będzie mu sypało jedzeniem :v zrób może tak że należy postawić dywanik i wpisać komende, ona stworzy jakiś miniconfig w pliczku i tam pokonfigurować można co ma wylatywać itp.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Bardzo fajnie by było gdybyś dodał jakieś ss do tej prezentacji ;)

 

Takie małe 'ale': Troszkę to będzie denerwujące jeżeli ktoś zbuduje sobie domek, podłogę wyłoży czerwonym dywanem i chodząc po domku będzie mu sypało jedzeniem :v zrób może tak że należy postawić dywanik i wpisać komende, ona stworzy jakiś miniconfig w pliczku i tam pokonfigurować można co ma wylatywać itp.

Mozna ustawiać jaki chce sie blok do wyboru do koloru

 

Co do twojej propozycji pomyslę nadtym.

Opublikowano

Wszystko by działało jak trzeba, tylko, że autor tematu sam nie wie jak ten plugin dokładnie działa ;)
Plugin jest w 100% mój, on mnie o niego jedynie poprosił, a ja, jako autor pluginu, na pewno nie wyrażę zgody na publikację tego pluginu bez mojej wiedzy i zgody. Proszę administrację forum o usunięcie tematu, może nawet zbanowanie jego autora, a jeśli ktoś bardzo takiego pluginu potrzebuje - niech napisze do mnie na Skype (kamilkime) to może jakoś temu zaradzę :)

A oto jego prośba o plugin:
http://scr.hu/510c/2c5x8
http://scr.hu/510c/zyv1c

http://scr.hu/510c/dtloj

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...