Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2# Przeglondarka Internetowa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w 5 minut dla was zrobilem przeglondarke internetowom oto kod

#NoTrayIcon
#include <GUIConstants.au3>
#Include <IE.au3>

GUICreate("Przeglondarka internetowa by ProXust",1200,900)
GUISetBkColor(0xAED57F)
GUISetState(@SW_SHOW)
$Edit=GUICtrlCreateInput("www.mpcforum.pl",20,20,1000,20)
$Text=GUICtrlCreateLabel("By ProXust @ 2010",600,1,100,20)
$Vai=GUICtrlCreateButton("Szukaj",1050,10,150,50)
$oIE = ObjCreate("Shell.Explorer.2")
GUICtrlCreateObj($oIE, 10, 90,1178, 800)

While 1
$msg=GUIGetMsg()
	Switch $msg
	Case $Vai
$Linknavigazione=GUICtrlRead($Edit)
	_IENavigate($oIE,($Linknavigazione))
	GUICtrlSetData($Edit,$Linknavigazione) 	
	Case $GUI_EVENT_CLOSE
	Exit
	EndSwitch
WEnd

Programers Autoit and C#

sevenj.png

10608l.jpg

21571.jpg

25750.png

32094.jpg

31453.png

31471.png

32547.gif

33032.gif

33394.png

@2010 by ProXust

Opublikowano

zrobiłeś? ciekawe bo już widziałem skrypty który podpisujesz jako swoje więc ich nie zrobiłeś tylko przerobiłeś i podpisałeś jako swój.

oj nie ładnie , nie ładnie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

UP3:

 

Zgodzę się z tobą.

 

UP4:

 

Co ta za przeglądarka tylko zrobiłeś GUI, a strony wyświetla IE(Internet Explorer)

 

A jak ktoś nie ma IE na komputerze to przeglądarka nie działa.Np nie działa na Windows 7 ponieważ tam jest okno wyboru przeglądarki i jak ktoś nie wybierze IE to nie działa ta twoja przeglądarka.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

będzie działać opcje internetowe to cześć każdego systemu windows ( głownie biblioteki dll ) a sama przeglądarka ( iexplore.exe ) to praktycznie tylko somo gui

nie ma znaczenia jaką przeglądarke wybrało się domyślną w systemie i aktualnie każdy z windowsów ma okno wyboru przeglądarki, no chyba ze nie stać Cie na legalnego to możesz nie mieć

działa na windows 7 pomimo ze nie mam przeglądarki IE

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

UP:

 

To się pomyliłem. :D

 

Nie korzystam z W7 tylko XP :)

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

UP:

 

To wiem dlaczego nie które części kodu są po Włosku :D

Kliknij Lubie to ;)


  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...