Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozwiązywanie błędów w konsoli


Oldis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,


 


Zauważyłem, że jest tutaj masa postów o to samo..


Czyli ,,Konsola ma milion błędów" jak je naprawić..


 


Postanowiłem zrobić jeden porządny temat, który będzie zawierał myślę każdy możliwy błąd.


Do każdego błędu będzie skierowana instrukcja jak go naprawić.


Temat będzie aktualizowany o kolejne zgłoszone lub znalezione przeze mnie błędy.


Mam nadzieję, że przed napisaniem kolejnego postu o tym samym, każdy kto ma problem tutaj zajrzy i go naprawi ;].


 


1. Najbardziej pospolity błąd. Brak wymaganej wersji java.


post-1138987-0-67047100-1452979362_thumb.jpg


Sposób naprawy błędu?


Chyba oczywiste ;]. Zainstalowanie wyższej wersji javy, która jest wymagana do odpalenia pluginu.


 


2. Brak wymaganej wtyczki przez plugin. Czyli brak pluginu z którego korzysta dany plugin.


post-1138987-0-33883200-1453047345.jpg


 


Sposób naprawy błędu?


Odszukanie wymaganego pluginu. Zazwyczaj jego nazwa zawiera się w miejscu zaznaczonym kolorem niebieskim.


Wyszukujemy po prostu plugin i wgrywamy go do folderu ;]


 


Zachęcam do podsyłania swoich błędów ;]


Ja postaram się na dniach dodać parę od siebie.


Proszę administrację o nie przenoszenie tego tematu do działu poradniki. Tutaj będzie bardziej przydatny ;]


784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Nie żeby coś ale mogłeś się jeszcze trochę wysilić i dodać ze 3 błędy. 

 

Jeżeli ktoś umie czytać błędy to mu się nie przyda aczkolwiek dla początkujących jak najbardziej.

 

Przeleć dział zarządzania serwerem - znajdziesz tam mnóstwo różnych errorów do opisania ;)

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...