Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MW] Potrzebuje komendę na brak trawy.


spnz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra, ale jest wpis do cfg, który usuwa całą trawę, tak samo jeśli chodzi o martwą ciszę, że słychać ją z ok. 15m

Opublikowano

Co do trawy to możesz wyrwać bana na pierwszym serverze a jak chcesz słyszeć martwą cisze to musisz kupić dobre słuchawki i tyle

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Opublikowano

Co do trawy to możesz wyrwać bana na pierwszym serverze a jak chcesz słyszeć martwą cisze to musisz kupić dobre słuchawki i tyle

A jak chcesz udowodnić mi brak trawy skoro 3/4 serwerów nie mają włączonego PB i nie ma jak zrobić screena.

Co do martwej ciszy to jest skrypt do CFG, który pozwala ją słyszeć

Opublikowano

Udowodnię ci to w sposób taki że gdy załóżmy po plancie będę siedział w krzakach niewidoczny dla normalnego gracza i powinien mnie zobaczyć dopiero po zbliżeniu a dostane heada od ciebie bo nie masz trawy to masz murowanego bana po specowaniu.Z kumplami jak złapaliśmy na clan warze 2 typków co trawy nie mieli to polecieli ze swoich klanów bo to jest traktowane jako oszustwo.Oczywiście to forum od hacków ale ja tylko przestrzegam używasz na własną odpowiedzialność.

 

r_outdoorfeather 0/1 ta komenda chyba działa na trawe ale pewny nie jestem

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...