Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka będzie najlepsza czułość myszki


FurTeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym sie zapytać jaka bedzie najlepsza czułość dla mojej myszki do gry w cs:go 
posiadam myszkę tracer battle heroes scout usb 800-2400 dpi za informacje daje LIKE ;) 

ZuA2vj6.png

Opublikowano

Witaj. Osobiście według mnie i większość "Pro-Player's" . Przykłady : (Guardian : 400 DPI / Scream : 400 DPI / Pasha 400 DPI )czułość na myszce powinna zawierać się w przedziale 400-450 DPI. Jeżeli jednak posiadasz tylko przedział 800-2400 DPI, w CS:GO twoja czułość powinna zawrzeć się na poziomie 1 - 2.5 nie więcej . Oczywiście wpływ ma też podkładka: Gdy ustawisz mysz na samym środku podkładki i przeciągniesz np. do lewej krawędzi powinieneś zrobić obrót o około 200-220 Stopni. 

Pozdrawiam serdecznie :)

MOBO:  GA-B85M-D3H | CPU: Intel Core i5 4460 3.2 GHz / Turbo 3.4 GHz | RAM: Geil Dragon 8 GB DDR3 CL11|
GPU:  Nvidia GeForce GTX 970 OC 4GD5T | CPU cooling: be quiet! Pure Rock BK009 |SSD: SanDisk 128 GB SSD|
PSU:
Chieftec 600W
| Tower: Zalman Z3 +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...