Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagralibyscie na serwerze zwiazanym z gra Lowisko Gone Fishing?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                  [Łowisko Gone Fishing W Minecraft!]

                                          __===========================================__

                                       Witam, chcialbym sie was zapytac czy zagracie na serwerze w minecraft

                                        lowisko gone fishing w tym stylu gra? Chetnie wam opisze:

                                    OPIS: W tym trybie masz lowisko na ktorym masz lowic ryby o roznej

                                 nazwie naprzyklad: Sum , Sklepy sa kolo lowisk , lowiska mozna odblokowac

                             za lvl, kase, rozne pojazdy zeby sie tam dostac na tym serwerze by byly

                                   lvl za rybki :) i by pisalo ci na czacie np: Sum -> 5KG lub np 0.935KG

                                za kg by byla lepsza kasa wedki tez beda np Wedka Z Kija: Ta wedka moze

                              uciagnac ryby wazace do 1KG wedki by sie kupowalo w sklepie ale nie na

                             kazdym lowisku mozna lowic ryby bardzo silna wedka jak masz np:

                                Wedka do 1000KG to nie mozesz lowic w lowiskach np z nazwa:

                               Ciche Lowisko itd..  [Zagralibyscie Na Takim Serwerze??]

                                                                 =={Pisac Pod Tematem!}==

Uczeń
Opublikowano

Tryb bardzo przypomina prison, imho to nowość(nie spotkałem się jeszcze z takim serwerem), to myślę że szybko się znudzi, ale jeżeli urozmaicił byś ten serwer bardziej i nie był by to serwer p2w to na pewno jest duża szansa, że serwer się wybije 

Opublikowano

Raczej nie. Może jako element mini gry np. Musiał byś złowić ryby a przy okazji mógłbyś je straszyc innym graczom i utrudniać to by mogło przejsc

Pomocne? Daj +. To tylko chwila

Moje Skrypty

Opublikowano

Serwer by sie nie znudzil , co 3d nowe bym robil mapy rowniez eventy i jeszcze domyslilem cos fajnego na serwa ;P

Turnieje :P co 3d eventy itd. Turniej to jest 1v1, 2v2, 3v3 itd. By byl co 3d nowosc.. 

Opublikowano

w mc mało osób łowi ryby ale jak byś dodał fajne dodatki to może serwer miałby szanse

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...