Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań od początkującego


Miki349

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dużo osób gra? 

 

Czy gra się rozwija?

 

Są toxic gracze co będą feedować lub bedą afkować?

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

1. W miarę, nie tak dużo jak w Lola czy Dote, ale trochę gra.

2. Tak i to nawet bardzo.

3. Tak, najczęściej afki są na mniejszych lvl a toxic gracze w rankedach lub zwykłych conquestach (najczęściej).

VNp6c2U.png

Opublikowano

1. W miarę, nie tak dużo jak w Lola czy Dote, ale trochę gra.

2. Tak i to nawet bardzo.

3. Tak, najczęściej afki są na mniejszych lvl a toxic gracze w rankedach lub zwykłych conquestach (najczęściej).

O liczbe osób w sumie zapytałem bo na MPC Smite ma swój dział a właśnie Dota 2 o dziwo nie ma :D

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

Mi chodzi ogólnie a poza tym to nie ma znaczenia czy ma dział czy nie, chodzi o aktywność a jak widać tutaj jest naprawdę niska.

Dota2 ma swój mniejszy podział czy coś takiego niżej.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Ale ogólnie w grze nie bd czekać 5-15min na dołączenie?

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

Szybko znajduje graczy, o to się nie musisz martwić.

Ale jakbyś chciał grać rankedy no to czasem wyszukuje po minucie a czasem po 20 minutach.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Czy dużo osób gra? 

 

Czy gra się rozwija?

 

Są toxic gracze co będą feedować lub bedą afkować?

1. Sporo, ponad 10 milionów graczy było w połowie sierpnia. W każdym razie, czeka się najczęściej do 1 minuty, wyjątkowo zdarza się do 2. 

2. Rozwój tej produkcji jest na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze kilka lat temu nie było nawet 1/10 tego, co teraz. Hi-Rez (właściciel) bardzo angażuje się w stałe udoskonalanie tej gry, czego efekty są zauważalne w rozgrywce. Głównie dochodzą z roku na rok nowe technologie, których w większości tytułów na rynku nie ma. 

3. Jak w każdej grze - są. Powiem szczerze, zdarza się ich coraz więcej po wprowadzeniu Smite'a na platformę Steam, choć i tak nie ma ich jakoś strasznie dużo. Większość gier mija spokojnie bez takich osób. 

 

Od siebie dodam jeszcze, że warto zagrać w Smite'a. Powodzenia!

Opublikowano

A no i gra prysła steam pobrał chce odpalać a tu jakieś błędy z  FlashinstallWrapper i Hi-Rez launcherem heh bez kitu śmiech na sali..

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

A no i gra prysła steam pobrał chce odpalać a tu jakieś błędy z  FlashinstallWrapper i Hi-Rez launcherem heh bez kitu śmiech na sali..

Bo ze Smite na Steam zawsze są problemy. Pobierz klienta ze strony Hi-Rezu, a nie przez Steam'a. ;)

Opublikowano

1. Tak, bardzo dużo osób w to gra, nie ma jakichkolwiek problemów ze znalezieniem graczy na każdym poziomie i na każdym trybie.
2. Jak najbardziej, Smite to główny produkt HiRezu, gra jest cały czas rozbudowana pod względem mechaniki jak i E-Sportu, jeszcze baaardzo długo pożyje
3. No niestety, moim zdaniem community jest o wiele bardziej Toxic niz w lolu, w momencie nabijania 30 levelu srednio w co 4 grze jest troll, niezależnie od levelu, i nie słaby graczy, tylko troll wypierdalający sie bez powodu i afkujący. Na rankedach natomiast na odwrót, jest full tryhard, ale flame jest absurdalnie monstrualny. Na wyższych dywizjach już jest ogar, bo wiekszosc osób siedzi na Curse Voice, i srają się flamować przez mikrofon.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...