Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Pytanie)Zapora Systemowa


urlptseh2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Zrobiłem ostatnio privka ale kolega nie moze wejsc wszedł na hamachi ma konto . Ale to chyba przez to ze ni moge wyłączyć zapory systemowej. Klikam Zapora Systemu Windows zaznaczam wyłacz Klikam OK i mam pokazane ze zapora jest aktywna czy ktos wie ocb ?

dbsygnatura.jpg

Opublikowano

Ja mam swój serwer zapora włączona i wszyscy wbijają na serwer ale co do rejestracji jak byś miał to zapora musi być OFF

Opublikowano

Bede na maksa hamski jak to NIEKTORZY administratozy ktorzy nie daja nawet wyrazic swojej opini co o nich mysle ani o tym co mysle o tym ze sa Kidmod.

A wiec powinno byc

+ [PYTANIE] - jakies pare pytan odnosnie stawiania

a jest (PYTANIE)

Wiec raportuje

 

 

 

I co Sui co ci to dalo?

 

Wiem urlptseh2 ze to jest naprawde chamskie wiec bardzo bardzo cie za to pzepraszam ale ja popostu chce cos zrobic z Sui-em poniewaz naprawde przesadza

Metin - Monotonna Ewentualnie Totalnie Idiotyczna Napierdalanka

 

Koniec z metinem ostatni serw Mpcmt2 czekam.

 

Wejdz i zarejestruj sie a nie pozalujesz

×
×
  • Dodaj nową pozycję...