Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można stworzyć priva od zera bez plików serwerowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcesz stworzyć serwer bez plików serwera? Good Luck! :D

Ale chociaż ma marzenia.  -.-

 

Próbuj, może być trochę ciężko ale wierzę, że Ci się uda!  T_T

ps chyba lepiej byłoby gdybyś użył plików  xD  xD

Opublikowano

Chcesz stworzyć serwer bez plików serwera? Good Luck! :D

Do zrobienia serwera wystarczy tak naprawdę: game, db, client, tabelki do bazy. Resztę możesz sobie sam tworzyć np. drop, respy, grupy, dane mobow, questy.

 

Opublikowano

Do zrobienia serwera wystarczy tak naprawdę: game, db, client, tabelki do bazy. Resztę możesz sobie sam tworzyć np. drop, respy, grupy, dane mobow, questy.

Jeszcze o czymś najważniejszym zapomniałeś :v

Opublikowano

Można, tylko co z tego?

Lepiej ci będzie z gotowymi plikami serwerowymi.

Jednak pliki sam możesz stworzyć a nawet musisz, bez plików nie ma serwera. Tak jak bez uchodźców nie ma tylu gwałtów. (jestem rasistą)

Opublikowano

Do zrobienia serwera wystarczy tak naprawdę: game, db, client, tabelki do bazy. Resztę możesz sobie sam tworzyć np. drop, respy, grupy, dane mobow, questy.

 

game db client i tabelki do bazy też może stworzyć swoje.

#EMERYTURA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...