Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobic Kropke W Nicku? :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

™ lewy alt i 0153 to wychodzi ™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

A juz mam 2 warny za sygne :/ bo jest za duża

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/115481-tutchinski-nick-bez-chinskiego-clienta/page__st__20

:)

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/115481-tutchinski-nick-bez-chinskiego-clienta/page__st__20

:)

On sie pyta o kropke albo ™ anie o chinskie znaczki.

Opublikowano
™ lewy alt i 0153 to wychodzi ™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™™

 

Nie dziala, moze dlatego bo mam angielska klawiaturke?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A wiecie może czy w jakiś sposób da się zrobić na pl tak aby gm Cię nie wykrył po nicku albo coś bo na bocie jade i mam całkiem dobre eq a niechce bana zebrac.

Niewiem moze jakis chinski nick, bug albo cos.

 

 

Oczywiście niechce rozwiązania "to nie jedz na bocie" ; P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

na chinskim cliencie idzie robic w nicku ™ alt 0 1 5 3 i ° alt 2 4 8

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

to tak: nie dodaliscie, ze te numerki musza byc pisane na klawiaturze numerycznej, czyli tej o prawej stronie, po prawo od strzalek :) zeby zrobic TM: alt+0153 = ™

zeby zrobic R: alt +02222 = ® zeby zrobic .: alt +248 = °


 

Opublikowano

to tak: nie dodaliscie, ze te numerki musza byc pisane na klawiaturze numerycznej, czyli tej o prawej stronie, po prawo od strzalek :) zeby zrobic TM: alt+0153 = ™

zeby zrobic R: alt +02222 = ® zeby zrobic .: alt +248 = °

w moim przypadku ja tylko z numerycznej korzystam xD

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...