Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Easymetin2 - Działa Na Nowym Patchu


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Pokaże mam jak odpalic EasyMetin2 na nowym patchu (nie każdy to umie)

Link :

http://www.speedyshare.com/files/22552277/EasyMetin2_PL_Ver_0.0.13.1166_Mod_3.1_Metin2_PL_setup.exe

 

1.Instalujemy EasyMetin2 które pobraliście z linku do Metin2PL(musi byc spatchowany)

2.odpalamy EasyMetin2 i rejestrujemy się

3.logujemy się loginem i hasłem które założyliście

4.Dajecie uruchom grę

5.Cieszycie się grą

6.Pomogłem ? Daj + lub 5

 

Błędy

 

1.Jeśli wchodzisz i jesteś w świecie a koło okna z metin-em nie ma mapki z mobami i różnymi obcjami robisz tak !! :

-instalujesz od nowa metin2PL i patchujesz go

-instalujesz do tego folderu Metin2PL EasyMetin2

-odpalasz EasyMetin2 logujesz się starym loginem i hasłem

-i dajesz uruchom grę

-logujesz sie na postac

-i powinno wszystko działac

 

2.W EasyMetin2 dajesz uruchom grę o okno z metinem ci się wyłacza ? Zrób tak :

-zainstaluj od nowa Metin2 lub pobierz nową wersje ( Zalecam pobrac nową wersje z

http://www.Metin2.pl/

)

-zainstaluj w folderze Metin2PL EasyMetin2

-Przy instalacji daj obcję aktualizuj grę

-odpal EasyMetin2

-zaloguj się wcześniej zalożonym loginem i hasłem

-i daj uruchom grę i sprawdz czy działa

 

Skan

http://www.virustotal.com/pl/analisis/7b387b10d04ecc37768b8b34a309c8ad37fb55eef5471a678544dd4904fd4fd1-1274298039

 

 

Pomogłem ? Daj + lub 5

 

3 SCREENY

 

Wersja spolszczona przez : andrzejt17

592a33743763e_post-81193-127446092896.jpg

592a33743d506_post-81193-127446093433.jpg

592a337444c16_post-81193-127446133766.jpg

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Nie kombinuj, wystarczy pobrać starego, poczciwego EasyMetin2 z tematu EM2 na globale (wersja 0.0.13.1166) i wszystko pięknie działa.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Za co te -------------------------------------------- Ja nie chce "--------" tylko "++++++++++++++"

 

@Edit skoro nie pomagam to napiszcie jaki macie problem to spróbuje pomóc a nie wstawiacie mi "-----------"

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Ola Boga jakie kolory 0_0

 

A co do tematu to nie przydatny.. Każdy kto nie potrafi czegoś zrobić może napisać na pw do mnie albo Andrzeja, Ja zawsze pomagam a jak andrzej to nie wiem.. ;P

Opublikowano

STOP transwestytom gejom zoofilom itp, a ty andrzej uwazaj na niego

 

 

nie wiem czy umiesz czytać i doobrze widzisz - przeczytaj też to co w nawiasie :]

 

 

STOP takim jak TY!!!!!!!!!

 

 

@@chyba to offtop no ale obrażał mnie nie będzie.. ._.

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

ja mam taki blad ze nie moze mi znalesc pliku metin2.bin jak wszystkie spolszczenia ktore mam to pliki .exe

Opublikowano

UP

to działa tylko na PL

a ja mam z tym taki błąd że jak włączam to wszytko git pojawia się mapka ale ekran metka jest czary ni po minucie wylogowuje umie mi ktoś pomoc??

Volski666.png

Opublikowano

A ja mam problem ... Bo wczesniej mi dzialal bot a teraz nie jak dzialal jeszcze to uruchomilem sh w wersji 8.0. I od tej pory nie dziala reinstalowalem razy metka i bota usuwalem foldery itp ... co mam zrobić . Bot sie wlancza wszystko ok dopuki nie dam uruchom ... wlancza sie klient ale sie zawiesza i kaplica prosze o pomoc :[

Opublikowano

WITAM !

 

Posiadam EasyMetin2 PL _Ver 0.0.15.1217 Mod 4. i gram na nim na metin2.com lecz mam problem... gdy bot idzie sprzedac eq nic sie nie dzieje albo wylancza sie metin...

Prosze o pomoc z gory Dziekuje

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...