Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić z kasą na 34lv?


michig9051

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :) Gram na Etolinie i mam odłożone ok. 50kk. Zastanawiam się co z nimi zrobić. Jak w temacie mam 34lv, a moje eq to tarcza pieciokatna +7 hełm na 21lv +5 zbroja na 18lv +9 +1500pż i kozy +9 (jakies male sr) . Głównie zastanawiam się nad tym czy uzbierać na zbroję na 34lv +9 (chyba, że 50kk wystarczy), czy poczekać w tej na 18lv do 42lv i dopiero wtedy. A może warto zainwestować jeszcze w coś innego? No nie wiem, nie jestem zbyt doświadczony na lvlach 35+, więc czekam na wasze opinie ;D

Opublikowano

Nie wiem jak tam ceny na Etolinie, ale nie radze kupowac zbrojki 42. Tą na 34 mozesz bonowac zielonymi dodaniami i zmiankami, ze skrzyni na 20 lvl, takze łatwiej o taką z HP czy zwrotem do PZ. 

 

Poza tym zgadzam sie z kolegą wyzej. Wyexp ninje do 3 skili M i czytaj KU. Na Ku i EQ zarabiaj dropkiem. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Tak , do M2 na metki + odłamki energii. 

http://wiki.metin2.pl/index.php/Od%C5%82amek_Energii

Nieduzo. Tak jak pisalem wczesniej, ze skrzyniu ucznia na 20 poziom lecą zielony czar i zmianka.

http://wiki.metin2.pl/index.php/Skrzynia_Ucznia_III
http://wiki.metin2.pl/index.php/Zielony_Czar
http://wiki.metin2.pl/index.php/Zielona_Si%C5%82a

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

@kentHD bm nie nadaje się na dropa.

Na dropa WP/Body - body lepszy na niskich poziomach WP na wysokich.

Jeśli chcesz grać tylko główną postacią, to dobij 35lvl, zrób bojowca i kup FMS. Najlepiej wyexp kulka postaci 20lvl na zmianki i wymixuj sobie fms 25+sr. Aktualnie metki w m2 są mniej opłacalne, niż dropienie odłamków. Ninją będzie się przyjemnie dropiło, ponieważ możesz sobie lurować potwory łukiem. Po prostu idziesz na największy spot na dzikusach i dropisz odłamki. Gdy max maksymalnie 9 przekładasz na drugą postać, żeby nie przerobiły się na cor`a. W ciągu godziny na dzikusach wydropisz ok 20-40 odłamków - zależy od spota. 10 odłamków to 1-2kk zaleznie od serwera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...