Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WaW] Nie widać mojego serwera Zombie.


orcit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z serwerem zombie jak tworze to nikt nie dolacza chyba go nie widać. A inni jak robią to odrazu w ciągu pol minuty serwer pelny albo serwy sa na modach. Jak zahostowac proszę o pomoc. Najlepiej krok po kroku jak macie rade.

Mam patcha 1.7 i oryginał

Opublikowano

Odinstaluj CoD i zainstaluj ponownie, ale nie pobieraj i nie instaluj zadnego patcha. Musi być wersja Steam'owa.

... aresorek ... to nic nie da patche dodaja nowe mapy ...

anglicy pisali mi ze statyczne ip ? nwm

Opublikowano

... aresorek ... to nic nie da patche dodaja nowe mapy ...

anglicy pisali mi ze statyczne ip ? nwm

W najnowszym patchu są problemy z serwerami. Ostatnio były też tematy z WaW i właśnie patch był problemem.

Opublikowano

tak i mam grac na najgorszej mapie zombie nach der urtoten bez perkow itp.... dzięki SPECJALISTO...

Zaprosiłem kolege do gry i działa... ale nie widać serwa na wyszukiwarce.

i

Opublikowano

@orcit nie każdy jest Ci w stanie pomóc. Doceniaj to, że chcę Ci pomóc.

 

Wracając do tematu to spróbuj założyć inny serwer i zobacz czy będzie działać.

Pomogłem? Daj plusika za udzielenie pomocy! :)


01011010 01100001 01101011 01101111 01100011 01101000 01100001 11000101 10000010 01100101 01101101 00100000 01110011 01101001 11000100 10011001 00100000 01110111 00100000 01000100 01101001 01100001 01100010 01101100 01101111 00100000 01001001 01001001 01001001 00100001


-


Xbox One: Praxtor19 - CoD BO III, Diablo III, Forza Horizon 3, Rainbow Six Siege (W te gry gram)


Można zapraszać do znajomych, chętnie zagram :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak ? Coś wiadomo ? Kiedyś, bardzo daaawno temu czytałem, że widoczność założonego przez nas serwera zależy od portów w routerze ?? Było coś o odblokowywaniu portów, porty zewnętrzne, wewnętrzne, TPI, DPI, tyle tego było, że hoho. Osobiście odkąd zmieniłem dostawcę (netis), to mam podobny problem i nie wiem co robić. Ktoś coś ? :) Dodam, że serwery innych graczy widzę bez problemu i również bez problemu mogę do nich dołączyć.

P.S - ta gra nie jest na steam'a !

Opublikowano

I jak ? Coś wiadomo ? Kiedyś, bardzo daaawno temu czytałem, że widoczność założonego przez nas serwera zależy od portów w routerze ?? Było coś o odblokowywaniu portów, porty zewnętrzne, wewnętrzne, TPI, DPI, tyle tego było, że hoho. Osobiście odkąd zmieniłem dostawcę (netis), to mam podobny problem i nie wiem co robić. Ktoś coś ? :) Dodam, że serwery innych graczy widzę bez problemu i również bez problemu mogę do nich dołączyć.

 

P.S - ta gra nie jest na steam'a !

Jest możliwość kupna na steamie coda WaW ale większość ma pudełkową wersję

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...