Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer na którym gra większość Polaków to Windrest


Sashimo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę ten temat ze względu na zapytania gdzie większość gra jak wiadomo jest kilka serverów do wyboru i do grania na Windrest zaoferowało się 5 Gildii. Tak że również zapraszam większość do gry właśnie na tym serverze :_)

1452284540-syg_sashimo.png
 

Opublikowano

Windrest jest serwerem gdzie idzie większość gildii z całej europy, nie dość że będą kolejki to jeszcze Polacy. Osobiście idę na najmniej zaludniony/średnio zaludniony.

没我爱

Opublikowano

Ja osobiście będę omijać ten serwer szerokim łukiem, razem ze swoim klanem będę grać na serwerze wild springs gdzie również zapraszam osoby, które jeszcze nie mogą się zdecydować na serwer :D. A zracji iż na serwerze wymienionym w temacie mogą być kosmiczne kolejki, sporo osób może go po prostu zmienić :>

Gb2zMZi.png

Opublikowano

Na początku myślałam, aby pójść na ten serwer ze względu na właśnie liczbę graczy z Polski, łatwiejsza komunikacja, dopytanie się o coś, znalezienie gildiiAle faktycznie mogą być masakryczne kolejki na serwer, więc lepiej pójść na mniej zaludniony serwer, zwłaszcza, gdy ma się kilka osób do wspólnej gry :)  

Opublikowano

Wild Spring wita homies B) 

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

@UP

 

właśnie chciałem się zalogować na Wild Springs i 3,4k osób w kolejce i 58min -.-

odechciewa się grać


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

ebon hall  pykam jak cos ktos gra to skajp klama1313   wiek +18 minimum  

 

kolejka 2450osob hehe 

GRAFIK SZUKA PRACY

 

 

projektmoj.jpg

 

klama.gif

 

 

Tworzenie stron od podstaw

 

 

Przyjmę Pojedynek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...