Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wymienić szybkę w Acer Liquid Z500.


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Nie dawno pisałem tutaj temat dot zakupu "dotyku + SZYBKI".


Więc wszedłem pierwsze allegro, zamówiłem no i dostarczono... ale coś INNEGO!


 


Chciałem zamówić to: http://www.etradesupply.com/acer/other-models-162/acer-liquid-z500.html


 


No patrzę - Hong Kong.. dobra, podziękuje.


Szukam na Allegro podobne i znalazłem!


 


http://allegro.pl/acer-liquid-z500-dotyk-digitizer-szybka-oryginalny-i5854987281.html


 


ale na filmie zostaje pokazane coś innego:


https://youtu.be/k0LsKTvxrG0?t=5m13s


 


No i nie wiem, czy to będzie mi działać!?


 


Od razu mówię... od środka telefonu w dół nie działa mi dotyk, więc jak mam naprawić i dotyk i szybkę?


 


Na filmie jest pokazany (po lewej stronie) taśma... nie ta na górze, ale ta po lewej i nie wiem czy to jest dotyk, czy wyświetlacz?


Boje się naprawiać. xD


 


Podajcie jakiś film jak naprawić szybkę. :(


 


DZIĘKUJE!


Opublikowano

Masz to samo tylko na filmie jest zamontowany digitizer do panelu LCD .

 

Ty masz zamocować digitizer do LCD najpierw, czyli odklej stary naklej nowy . 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Masz to samo tylko na filmie jest zamontowany digitizer do panelu LCD .

 

Ty masz zamocować digitizer do LCD najpierw, czyli odklej stary naklej nowy . 

 

Mogę prosić, jak to zrobić? *-*

Szukam na YT, ale nie ma! ;_;

Opublikowano

Odkleić . Dowolny tutorial znajdziesz jest ich masa : jak odkleic digitizer od lcd. 

 

Osobiście unikam tego, pierwsze wykonania takich operacji zwykle wychodzą bardzo żałośnie. Z czasem nabiera sie wprawy 

 

Naprawiałem kilka razy takie telefony ale zawsze kupowałem coś takiego : COMPLETE SCREEN ASSEMBLY FOR ACER LIQUID Z500  ok 34 funty ( 200 zł ) 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Odkleić . Dowolny tutorial znajdziesz jest ich masa : jak odkleic digitizer od lcd. 

 

Osobiście unikam tego, pierwsze wykonania takich operacji zwykle wychodzą bardzo żałośnie. Z czasem nabiera sie wprawy 

 

Naprawiałem kilka razy takie telefony ale zawsze kupowałem coś takiego : COMPLETE SCREEN ASSEMBLY FOR ACER LIQUID Z500  ok 34 funty ( 200 zł ) 

 

Czyli jeśli wymienię "szybkę + dotyk" ze starym, a wyświetlacz działa, to dotyk zostanie naprawiony?

Opublikowano

Jak się na tym nie znasz to nie kombinuj, w Teletorium ci to wymienią 

W jakimkolwiek serwisie to zrobią, czy Ty aby nie reklamujesz tego całego Teletorium?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...