Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA Online - opłaca się kupować? Dużo gra osób?


HardmarTv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Zbieram się do kupna GTA V, mam wielką chęć na tryb online i tu się pojawia pytanie - czy dużo graczy jeszcze w to gra ? Czy nie będę miał problemu z małą ilością serwerów na których będzie można normalnie pograć ?

Opublikowano

Pewnie, że się opłaca. W GTA V nie ma normalnego systemu serwerów, istnieje coś takiego jak "sesje" do których mogą dołączać przeróżni gracze, a sesje w dowolnym momencie można zmienić. Gra się świetnie, szczególnie z ekipą, ale obcych ludzi do mordowania też nie zabraknie.

who cares?

Opublikowano

­Jeśli lubiłeś grać na SA:MP i MTA, to GTA Online z pewnością Ci się spodoba. Problemów z graczami w sesji nie ma, ciągle ktoś gra i ciągle się coś dzieje. Rockstar Games odwalił kawał dobrej roboty. Świetnym pomysłem było też dodanie możliwości zapraszania losowych osób w lobby, dzięki czemu nawet bez znajomych będziesz miał co robić. Gracze grają głównie w nowe mapy, więc jeśli spodoba Ci się jakaś starsza będziesz musiał trochę dłużej poczekać, no chyba, że masz grupkę znajomych do zagrania w nie. Dodatki są darmowe, więc jest to kolejny plus. Ostatnimi czasy pojawiło się wielu cheaterów, lecz R* na bieżąco ich zwalcza. Jak najbardziej warto! ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...