Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki PC kupić, żeby mieć taką grafikę w GTA?


Loth Sugan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10000 tysi, skad mamy to wiedziec? W opisie widac co za koles ma pc, ale nie wiem czy 60fps wyciaga. Poniezej i5 4690k + oc i rowniez kreconego gtx 970 bym nie schodzil.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

10000 tysi, skad mamy to wiedziec? W opisie widac co za koles ma pc, ale nie wiem czy 60fps wyciaga. Poniezej i5 4690k + oc i rowniez kreconego gtx 970 bym nie schodzil.

No wlasnie nie wiem ile kosztuje dlatego pytam :) a planuje wymiane komputera dlatego chcialbym sie dowiedziec bo gdyby nie duzo mi brakowalo to bym poczekal troche.

 

Gosc w opisie dal takie cos :

 

ASROCK 990FX EXTREME4 

CPU FX-8350 3,5/4.5GHz

GPU:GTX970 G1 1.500mhz

SSD CORSAIR 60GB + HDD750GB

8 GB DDR3 1600 CL7 G.Skill Ripjaws 

RADIX V 850W

w7x64

nvidia shadowplay 60 mbps

duaLSHOCK3 + motionjoy

 

Za 3 tys. kupi sie taki sprzet czy nie bardzo?

u1lc.png
Opublikowano

Z całym szacunkiem, ale kuźwa... Masz podane podzespoły, sam je wypisałeś zresztą no to weź wpisz te modele w google i zobacz ile kosztują, weź sobie kalkulator w dłoń i zlicz wszystko to kupy. Takie to trudne, że aż wymaga pytania o to na forum? No ja piernicze... Może jeszcze zapytaj jak poprawnie dupę podcierać... Taki sam sens.

Opublikowano

do samego gta, żeby mieć all na ultra, to najlepiej 4690 k + gtx 970 (to i to kręcone) ale jeżeli masz zamiar grać w nowsze gry to r9 390.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...