Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niedziałające komendy admina - dlaczego nie posiadam uprawnień?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam taki problem z podstawowymi komendami admina: /setspawn, /setwarp, /weather, /time itd. Jak chcę wpisać np. /time jako admin to pisze, że nie mam uprawnien, a jak chcę wpisać działającą komendę dla adm //wand jako gracz pokazuje się info po angielsku o braku uprawnień. Wie ktoś co moze być przyczyną? Oto jakie pluginy mam wgrane:

AuthMe, AutoSaveWorld, ChestShop, ClearLag, CustomServerMessages, Essentials, EssentialsChat, EssentialsSpawn, HealthBar, MoneyDrop, NoCheatPlus, OtherDrops, PermissionsEx, ScoreboardStatus, Vault, WorldEdit, WorldGuard.

Proszę o szybką pomoc.

Opublikowano

Daj adminowi uprawnienie do tych pluginow lub daj mu wszystke za pomoca dodania '*' razem z tymi '

W PermissionEx masz upr

2078d3efe0497b2dmed.png


 


> Serwer ROLE-PLAY <


 


Już niedługo zapowiedź!

Opublikowano

Niestety, nie działa. Tak mam w permissions:

 

Wlasciciel:

    default: false

    permissions:

    - '*"'

    - '*'

 

Sprawdź:

  Wlasciciel:
    options:
      default: false
    permissions:
    - '*'

Ściągnij najnowszą wersję PermissionsEx kompatybilną z twoją wersja silnika. Usuń całą sekcję 'users' w configu i dodaj się do grupy.

4L0M4l0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...